GeForce 2 32MB ir nauji zaidimai...

GeForce 2 32MB ir nauji zaidimai…

kas gali buti?dabar susiinstalinau win2k + sp4, instaliawau DirctX 9.0B ir dar parsisiunciau 52.16 draiwery nVidios 2000 windowsam, bet man kazkodel nei NBA2004 nei NFS Underground neweikia. is pradziu wiskas ciki… pasileidzia, parodo filmus, ir… staiga pakimba… pradeda trukcioti… waizdas tarsi susilieja ar dar kazkox xuj*** dedasi… ka daryti? gal cia kokios programikes reikia naujiems zaidimams kad weiktu? HELP!!!

Taj bl jei pas tave yra GeForce 32MB taj tu nesistebek kad pas tave neveikia NBA 2004 ir Undergroundas Cha cha Jie reikalauja daug naujesnes vaizduskes.

O prie ko cia megabaitai Nekaltas?

nu kad nelabai… siaip undergroundo reikalawimai mazesni nei NFS 6 Hot Pursuit… o jis pas mane weike normaliai… tai wa… pas draugus [pas juos panasus kompai] irgi wiskas weikia… gal reikia kokios nors twarkykles ar ko? nezinot?

mano pc mx400, 1.75 DuronXP ir nfs eina kuo puikiausiai

Bandyk tvarkykles kitas, isjunk antivirusine jei yra, kartais del jos buna.

o kokios tos "KITOS" twarkykles? gal gali kanors rekomenduoti?

[quote]slav!x rašė:
mano pc mx400, 1.75 DuronXP ir nfs eina kuo puikiausiai
[/quote]

kas čia Apakęs

Nezinau, nes detonatoriu nenaudojuŠypsena

gal galit mestelt nuoroda i DetonatorXP/Win2k

taigi oficialiam saite yra http://www.nvidia.com Šypsena

Zemesne versija gal pabandyk Nekaltas

Panasus kuom? Spalva, monitoriumi, klaviatura?Cha cha Kokia konkreciai pas tave videske? "GF2 32MB" man mazai ka sako.

kas čia Apakęs

[/quote]

cia 1400 Duron + pieshtukas = 166x10.5 MHz @1.4V su 256kb cache Mirkt

pas mane geforce2 64mb mx400 64bit ir nfsu ant 640x480 ir high details nelagina, bet kazkaip lewai uztat eina ant 800x600…bet tai kiti geimai ant 1024x768 rezolkes tai lagina…Liūdnasper gerus geimus kuria ir sitas mano geforce’as jau neweza taip gerai zaidu…Liūdnasgal galima kaip nors padaryti (isskyrus turbinima) kad mano wideske geriau weztu? jei taip tai ka reikia daryti? aciu…lauxiuLaimingas

Yra tik vienas variantas: keisti video.
64bitai viska pasako…

pas mane GF4 440 MX, athlon 1800 ir NFSU "trukcioja", as net anksciau tema tuo klasuimu esu pradejes Šypsena

Beje kiek pas jus RAMO kad NFSU eina normaliai?

Beje NBA 2004 pas mane eina gerai, pirma karta perbegant per aikste stabdo, o paskui viskas okŠypsena

Ir tu dar stebiesi kad geimai blogai eina.

nesistebiu…tik klausiu…Mirkt