gedims?

gedims?

stabdziu diskas Gerai

vakar teko pasimalti su AR 156 1.9jtd…na siaip viskas ok,visom pavarom ok,bet daleiskim vaziuoju 6 pavara apie 90km/h ir uzmynus gaziuko iki beveik dugno ABsukos sukyla(kaip kad ant automato uzkikdauninus Cha cha)ir tik tada susikabina labiau sankaba ir sokteli i prieki…cia ateina pzdiec dvimasiui smagraciui?..bet blia…pirmu antru ,treciu begiu nera to Apsvaigęs

dr 6 saiba biski perdavimas visai kitas todel taip yra Šypsena o smagraciai visai nebrangus zn kur yra pirkti Cha cha

stabdziu diskas keisti prasosi Mirkt

o ne sankabai? pas citra budavo paskutiniu metu, kad prasukinedavo sankaba aukstais begiais, zemais bedos dideles nebuvo.

termostatas Taip

as 6 begi jungiu, tik kai 110 vaziuoju Šypsena o ner blogai kad ant tokio greičiu 90 vaziuoji 6 begu?

depeshas>taip iseina,kad smagratis atlieka kazkoki savo darba ir viskas ok,ar jau baiginejasi? Kosmoz>sankaba buksuotu,speju ir smarveles butu ir kitais begiais buksuotu…o ir siaip,jau antri metai taip yra…siaip man paciam idomu kas cia per fintas pas ta alfa Nekaltas

dr tikslei negaliu pasakyti ar cia viskas ok. cia kazkas panasaus i mano smagrati. reiktu padaryti jo pjuvi ir paziureti kas ten vidui. pas mane kai bus tai 4 5 ir 6 nusukinejo 4 ir tai nevisada cia taip po cipavomo buvo. o prie tai buvo 5 ir 6 kad slyzdavo bet labai neilgai ir tokia nesamone tik viena vakara buvo. pabandyk didesniu greiciu vaziuor ir nuspaust tapke ir kas tada bus

pzdc purkštukam Taip

vakar visaip bandem…prie 130km/h vaziuoji 5 pavara,gazas dugnas…apsukos nuo kazkur 2.5 rmp sokteli iki beveik 3rpm…girdisi motoras uzstaugia siek tiek ir tada typmp i prieki masina,apsukos nusileidzia iki 2.5rpm ir tada tolygiai kyla …zodziu…tikiuos supratai. o va 1-2 pavara gali drozt kaip nori…viskas ok

supratau. gal cia taip turi buti siaip niekada nesu girdejes apie tokiu baijerius Nekaltas

o smugis yra ar svelniai viskas vyksta. Ir ar po pedalu gazo yra migtukas. Nu tipo sport kai tapke iki galo

dr - sankaba Ufff ir tiek…

sankaba

kad zemom pavarom nusukinetu sankaba o aukstom ne - girdeciau bene pirma kart Nekaltastoks jausmas gali but del apsuku, pvz 1,2,3 nusukineja bet tarkim nuo 4krpm, o 4,5 tokiu apsuku nebando, todel atrodo, kad prie aukstu pavaru nenusukineja.

sankaba tai sankaba…o kodel 1-2 pavara svilina padangas,sukimba ta sankaba?

nu man sakau, nusukinejo zemais sukiais, virs 3000 sukti kiek tik nori galima, nebuksavo. varau 5tu begiu 70-80, gaza iminu ir gazuojasi +1000 sukiu nuo buvusiu Cha cha

o cia atvirksciai Apsvaigęs