Gedimas

Gedimas

Sugedo. Piktas

Nuimk klema ir uzdek, opeliui dujintam padejo Cha cha

Aha, tepsiuos aš čia rankas į murziną kapotą garantinės mašinos. Cha cha Špyga

Kazin akumas po kapotu? Cha cha

Rimtai butu idomu…numetus klema kuskei daug kas pabegtu ar ne Cha chaUzvakar kaimynas prirukinejo mersa…raktas nusprende palikti namu uki ir sukurti savo socialini burbula Cha cha

Šiaip, nuo lapkričio kaip ir nevžiavo ilgesnio nei 10 km atstumo vienu kartu. Cha cha Bet prašildavo lyg ir kažkiek. Regeneracijos neatsimenu, kad būtų paskutiniu metu. Ko čia tas DPF kišasi, nėra sąlygų regeneracijai or smth., spėju. Cha cha

Dr., po keleivio kojom, jei gerai atsimenu. Cha cha

Būsiu Klaipėdoje, Raplio paprašysiu, tas tikrai žinos kaip. Cha cha

Trumpi atstumai, saltas variklis … Man tai idomu kodel nepadaro “knopkes” regeneracijai priverstinei, o tik per kompa…suprantu kad dzast biznies bet nu i nx…per salcius, karantinus ir t.t. lygioje vietoje po servisus valkiotis

Koks cia pas tave stumikas primink Nekaltas

Fin, šiaip, jei ne iš garažo, tai aš tiek su Webasta, tiek šiaip pabirbinu variklį, tai negaliu sakyti, kad nesušyla iki darbinės. Aš spėju, kad tiesiog regeneracijai reikia gal kažkokių sąlygų, gal išorės temp ima, o ta per žema, velniai žino. Puskačius 3.0 žibalinis. Cha cha

po keleivio kojom akumas Laimingas

Jau klaidas naikinai? Cha cha

Ten reikia trasos…absukos apie 2700 ir 30 km su pilnai uzkaitusiais tepalais ir skysciu…tada uzsikuria pecius Su savo drandulietu praejusia ziema vaziavau specialiai link panavezio…tai prie sirvintu uzsikure prie ukmerhes jau ok buvo Cha chaEdit bet pas mane regeneracija viduje taskiuku pripiesta…cia gali buti kokia pakaitinimo zvake numiro Mirkt

Regeneracijai degtu suodziu filtro simbolis, ar nera tokio?

nea, nesu net atidaręs, bet žinau Cha cha

Woris Idėja filtro kita ikonkė, čia išmetamųjų dujų kontrolės sistema. Gerai Vienu žo, rimtas gedimas. Cha cha

Fujima pasiruoses Gerai esant reikalui gedos nepasidaryti Cha cha

O reliai sudu ***** Cha cha tiek kompu prikista - negali ant displejaus zmoniu kalba parasyti - keisk ta arba daryk sita !!! Ne…simboliuku pridega…