Gavau bauda kokia tik galima gauti didziausia KET !!!

Gavau bauda kokia tik galima gauti didziausia KET !!!

Blin, o atrode nekaltas pabegimas is autoavarijos, ragas is kur man dabar gauti tokia pinigu suma…keturzenkle…

pats kaltas, reikejo anksciau galvoti Aš nekaltas

P.s 500 zinuciu liux Cha cha

Prisiviriai koshes dabar pats ir srebkPiktas
Gyveni ir mokaisi kita karta gal nebeksi!!!

Turek beda dabar.
kas pagavo? mentai ar kaip?

sveikinu…saunuolis…

nieko nenoriu girtis o jeigu rimtais tai ir nera kuo girtisLiūdna bet patikek tavo bauda nera didziausia prie savo pridek girtuma (kaip manLiūdna) va tada ir gausi didziausiaKietas

Uzjauciu tave,niu susitaupysi gi gal vistiek kada nors!

Pries atsisedus uz vairo reikia pamastyt, ar tau to reikia? O gal protingiau butu visuomeniniu?
Jei truksta proto elgtis uz vairo kaip priklauso, tai ar uztenka proto vairuoti?

Kaip pirstu i aki Gerai shaunuole

ko jus lazdavojat zmogu? Pasiziureciau ka jus darytumet ekstremalioj situacijoj, o ypac jusu blondines zmonos Cha chaCha chaCha chaCha cha ir jum visko gali atsitikt!

Beje juk meras esi Cha cha, taij kokios problemos?

1. blondiniu prasyciau neliesti.
  2. kad ir blondinej uztektu proto susidurus sustoti ir nebegti.
    3.Matematinis isskaiciavimas- geriau gauti bauda 150 Lt ir civil atsak.draudimo saskaita suremontuoti zmogui masina nei gauti 4000 bauda ir remontuoti is savu pinigu.
  3. O jei tau sudauzytu masina ir pabegtu, kaip tu jaustumeis?

asmenishkai as tokiems vairuotojams atimineciau teises…PiktasPiktas kaip visuomenei zalingiems elementams…

Shiandien jis sudauzys zhmogui nashoina ir nuvaziuos, o rytoj partrenks zhmogu ir taip pat pasielgs…

na niekada nesakyk niekada, bet ish ivykio nebegchiau, ka padariai uzh ta turi atsakyti Mirkt

Oi kokie visi greiti pasmerkti ir nuteisti… Kaip sakoma "Neteisk ir nebusi teisiamas"… Kas ish musu nepadaro kvailysciu… Manau, jis ir pac dabar supranta, kad negerai padare, bet posle draki kulakami nemashut… Daugiau atleidimo ir zmogishkumo, gerbiami kolegos…
Uzuojautos zmogau… Tikiuosi issisuxi…

Aha, supranta… Kai pagavo ir bauda ipyle. O taip vaiksciotu ir patyliukais draugams girtusi. Ir dabar geriau tyletu. Niekad nepalaikysiu tokiu zmoniu. Ne

Niekada neuzjausiu tokiu zmoniu Blogai.
Paskaitykite forume temas apie tai, kaip randame ryte apgadintas masinas ir pan. Paskaitykite kiek keiksmazodziu ir minciu apie tai. O dabar ka - visai kitas atvejis?

tikrai geriau pasidarytu,jei butu surastas tas,kad ilenke mano mashiniuka nakti, tegul sau moka baudas, jei jau shitaip

Vat as irgi negaliu pakesti tu, kurie pabega, o paskui verkia, kad ji nubaude, o ka pagirti turejo?Man toks vienas kieme pries pora metu sutrupino buferio kampa, ir nusimuilino, nepamaciau nei masinos nei numerio, o to buferio iki siol nesuradau naujo ir nieks netaiso, mat plastmese kokia tai netokia, taip ir vazineju su nudauztu, va ko tokie pridaro.

Taip, ir tikrai neteisinga guosti tokius vairuotojus, nes turi buti kazkos suprtimas- niekad nedaryk kitiems to, ko nenoretum kad tau padarytu…

O prasyti paguodos… na tiesiog kvaila…Ne