gausi y aky :D

gausi y aky :smiley:

fain foto ;]

Nagus ble tik nusikirpk nes isdurt dar gali Baisus

rask pas mane ilgus nagus tai as tau be eiles akis iskabinsiu.

Tai ka nusigriauzei is gero gyvenimmo? Šypsena

patylek protingesnis atrodysi…

Kad tavo levakiskos foto ir taip niekas nekomentuoja, dziaugtumeisi, kad nors tiek skaitliuka prisuksi Nekaltas

lenkiau as ant to skaitliuko, nepatinka kas-prabek ir neknisk zmonem proto

Tai patinka, o kiek ten jusu po situo nicku? Asmenybes susiskaldymu kvepia Šypsena

man giliai dzin kuom tau kvepia,sitas nickas visada buvo ir bus tik mano. asmenybes susiskaldymas mat…prisimasto zmones is neturejimo ka veikt.

As tai manau, kad tupas ir levas tavo nickas, nes kaip zinoma nickas tai yra vardas, todel ir turi atitikt tam tikras taisykles, o veiksmazodziai cia visai netinka Ne Nors Biteje+ yra pilna tokiu kvailysciu, todel neissiskirsi - gali dziaugtis savo nicku, niekada nesikesinciau jo is taves atimt Šypsena

nu ir kas is to kad cia prirasej visokiu veju… cia tipo dabar turiu pult keist nicka, matos kad megsti banalius dalykus,as ne,nu ir kas is to…ne tau sprest kas man tinka ar kas netinka.dekui man daugiau tavo nuomones nereik,nors niekada ir nereikejo.

Bet vistiek tu tik man idomi, o prirasiau as visai ne veju ir ne pievu.

o tu dar nesupratai kad man visiskai neydomus esi. buna zmoniu bet buna ir…

O tu dar nesupratai, kad as cia vistiek kalbesiu ir zodis cia paskutinis bus mano.

kaip fainiai jus cia kalbat ;DD vajė vajė. o foto tai linksma nu.

groovy tik nebeprikolink taip baisei atsirado dede fede blemba…spruk tik. jau juokas ima man is taves… čiulpk_dredą matai zmones nelabai supranta kad yra nepageidaujami…dekui beje ;D

siaip tai nematau as pas ja tu nagu Juokiasi Laimingas

Cha cha monikut gerai tu ce duodi Cha cha

girta_sraige reiskia kai ziuri atsimerki Cha cha Šypsenajuraciuk kaip visada Cha cha