Garliava: nuotaikingas zaidimas \"Kliutis kelyje - tik nesakykit kad nesitikejot!\"

Garliava: nuotaikingas zaidimas "Kliutis kelyje - tik nesakykit kad nesitikejot!"

Paskelbtas naujas zaidimas, kur atspeje kliuties vieta laimi tai kad nesugadina savo automobilio. Idomu ar buvo jau pralaimejusiu, kurie uzsirove ant tu nauju pesciuju "saleliu" kurios uzima apie 1/4 juostos? Realiai man vos neteko pabarskint savo auto kai bandziau aplenkt fura ir tarp kliuties ir furos buvo permazai vietos. Paliktos juostos dalies aiskiai truksta pravaziavimui. Turbut uzsokt ant borto vaziuojant 80km/h neitin linksma butu.

O tos saleles kaip nors pazymetos? Ta prasme, ar matosi is toliau?

Na diena jos mtosi, bet nakty nelabai, tuo labiau jei is priekio kas paaikina. Ir isviso staigus 1/4 vaziuojamosios dalies praradimas nelabai malonus, nes reikia staigiai persiorientuoti i likusius 3/4 Šypsena

Skamba nelabai maloniai, ne kiekvienas draiveris spes persiorientuoti, garantuoju kad tame ruoze bus daug nelaimingu acitikimuNustebęs
P.S. Siaip tai kelininkai turetu pazymeti, kad ir nakti matytusi.

teko man jas apvazinet nakty… lekiau antra juosta apie 70 kiek ir man leistina… geraj kad laiku pamaciau… bet bliamba kokia nesamone… kokis durnas ismislas Šypsena xex speju nemazaj ten uzsirovusiu yra

Pestysis Lietuvoj - tai kaip Indijoj karve - sventas padaras,del ju viska aukojamŠypsena

As neseniai nakty lekiu,irApakęs kazkas sviecia,buvau dar nemates tu saleliu.Nakti tai drasei gali ant ju uzsokti.

Butu idomu pamatyt ta zmogeli kuris visa tai projektavo. Greiciausiai jis niekada gyvenime neturejes masinos. Sunkiai suprantama kaip galima taip nesiorientuoti situacijoje. Manau sio sprendimo autorius turetu buti atitinkamai "pagerbtas".

jo ten tai pagerintas variantas, isivaizduokit situacija: naktis, lyja, kazkoks lochas is priekio spigina ilgom, na man tai netycia pasiseke paskutine sekunde pamaciau tai vos vos issukau, bet mano keleiviam tai adrenalino visam vakarui uzteko, gerai kad dar salono valyt nereikejo Šypsena

jo as pats apakes.Apakęstokiu bairiu nebuvau matesTaipnedaznai lankaus Kaune o tuo labiau Garliavoj,bet 5adieni pameciau zmogu iki Garliavos ir ramus vaziuoju antra juosta,vakaras,tamsu,pirmoj juostoj kitas automobilis,zvalgaus nes vietoves nedaznai matomos ir tik kazkas pries akis(greitis apie 70km/h)bl kas cia dabar-tik vaira vos spejau suktelt,aciu dievui ratas neuzsokoBaisusiandien vaziuodamas pagalvojau-projektavo arba visiskai nesuprantantys,arba girtiNekaltasCha cha

Visu pirma ten leistinas greitis 50 km/h (sumazino greiti nuo 60 km/h kaip tik prasidejus minetiems pakeitimams), o antra tai projektavo tikrai sunkiai realybe suvokiantys asmenys Šypsena Nakti nezinant ten tikrai bjauru. Nors kai pirma karta variau ten, tai dar viskas buvo statoma ir buvo isstatyti ispejamieji zenklai.