Galinio stiklo apšildymas

Galinio stiklo apšildymas

Kaip manote, ar yra galimybę priklijuoti (gal prilituoti) stiklo apšildymo "siūlelio" antgalius. Pati klijuotė pilnai tvarkinga, tik atsiklijavo patys antgaliukai, kur turėtų pasijungti maitinimas. Bent jau Kaune neradau, kas tuom užsiimtų.Ne

Man atrodo, kad greiciau pats toki dalyka susitvarkysi, nei rasi, kas padarytu… Nekaltas

Bent jau Evelkas pasiūlė kažkokius spec.klijus, bet patys garantijos, kad tokioje vietoje suklijavimas padės, nedavė. Tokių klijų mažytė tiubelė kainuoja pas juos apie 35Lt. Taip kad kol kas nerizikuoju pirkti, kol neįsitikinau ar tai išeitis

Tik lituot nesugalvok nes stiklas tokiu bajariu gali neatlaikyt

jep lituot negalima o evelke pasiteirauk ar cia tikrai klijai ir ar jie su sidabro priemaishom?
nes draugui ta pati problema buvo, parduotuvej pasiule tipo kliju pasirodo tai lakas su sidabru juostelems tvarkyti
tai jis sumachinavo taip plokshteles pavirshiu ir ir stiklo tas dalis kur klijuosis ishtepe tuo laku ir dar ant plokshteles vienos dalies (ne viso pavirshio privare super kliju pavadinimo nezinau laiko dabar normaliai ir veikia Taip

Pas mon neveikia puse ish viso esanciu juosteliu ant galinio stiklo ar dar imanoma "atgaivint" jas ar …
Dekui

kaip minejau ankstesniam poste yra lakas su sidabro priemaishom tepi ant pazeistos vietos ir ji susitvarko, aishku reik ziuret kaip tos juosteles nutraukytos ar vienoje ar keliose vietose nuo to ir priklauso ar apsimoka prasidet ar ne
klijai 20lt.

Realus bajeris man nutikes:
Probeje galinio stklo sildymas gan didelis ir valgo nemazais sroves. Taigi, klijavau spec klijais viena antgali. Prisiklijavo, viskas ciki. Tik klijavimo vietoje buvo like mazai "mesos", ir kontakto plotas gavosi nedidelis. Tai ta vieta uzkaito taip, kad sutruko galinis stiklas Pavargęs
Va tep. Cha cha

Vat čia tai prikolasApakęs
o kur tuos klijus ar laką rast???Nekaltas

Dekui pasiulymas viliojantis ale rimtai kur tokio "stebuklo" ieskot kad neishjuoktu pardavejai?Šypsena

vilniuje pirktas "pasidaryk pats" pirmame aukshte elektronikos daliu parduotuveje Taip nedidele kapsulyte, su pilku skysciu
na mes ateje paparashem elektrai laidziu kliju dave shi laka Cha cha
manau ir kokioj nors "lemonoj" bus tokie dalykai Taip
nes priesh pora metu kai jieshkojau passatui tokiu dalyku ne su ziburiu neradau Cha cha aishku vienoj vietoj buvo su pasibaigusiu galiojimo laiku uz 56lt. Cha cha bet pagalvojau kad uz toki maza daigciuka moketi tokia suma neverta ir nepirkau Cha cha

[quote]
radistas rašė:

Dekui už patarimąGerai nors lituoti aš ir neširuošiauNe nes esu tokios pat nuomonės kaip ir tuTaip

Tai ko gero Evelkas man tuos pačius klijus ir siūlėNežinau
Belieka tik paklausti ar jie su sidabro priemaishomLaimingas

Tai teks pirkti galinį stikląApakęs
Nors gi ne priekinisNe galima ir taip važinėtiTaip

pačiom aikštelėm klijuot yra atskiri klijai. Vakar Marijampolėj pirkau- 28 lt. Juostelėm klijuot, vėl kiti. Seniai pirkes, bet mokėjau 22 lt. Ir vieni, ir kiti yra 2 komponentų.

Jei tik šildymo siūlą sutvarkyti,tai ne problema.Nupirkai el.laidzių dazų,užtepei nutraukta vietą,palaukei para ir viskas.Jei nutrukęs nuo stiklo kontaktas,kur laidas prisijungia, tada jau problema.Mat kontaktą priklijuoti galima,bet nesigauna padaryti taip,kad tas kontaktas nekaistu.Ko pasekoje stiklas paprasčiausiai sprogsta.Labas

O man būtent nuo stiklo kontaktas ir nutrūkęsLiūdnas
Tai kaip supratau vaistų nėr Žliumbia

Vilniuje, Evitoj yra,basanaviciaus gatveje, bet ten is vieno komponento. Tipo sake klijuoti juostelems o ne kontaktams. Kaina 22 lt.

O kontaktams nėraNeLiūdnas