Galimybes Asmeniskai Gauti H2B ambasadoje

Galimybes Asmeniskai Gauti H2B ambasadoje

TūsasYra tokia situacija:
turiu amerikoje darbdavi kuris man sutvarkytu h2b vizai reikalingus dokumentus darbui baldu pervezimo kompanijoje.
TūsasKlausimas Jums:
kokia siuo metu yra situacija JAV ambasadoje LT - ar ash turiu daug shansu kad turedamas reikalingus popierius gausiu H2B viza ir nuo ko tai priklauso? Ash buves viena karta USA pagal work and travel.
TūsasDekoju zinantiems.

sansu mazai,bet kaip sakant "pitka ne pitka" pabandyti galima

kokie dar sansai…

Jei neesi pazeides istatymui pries tai, t.y. grizai laiku, tai kai gausi is darbdavio visus docus eik drasiai i ambasada, viza garantuota!

Covax Gerai

Ar tau isduos ar ne H2B viza sprendima priima ne ambasada, o DOL ir INS, jeio darbdavys tau sutvarkys dokumentus per tas institucijas JAV, tai tu ir gausi ja ambasadoj pats eidamas (o kas dar uz tave gali eiti?), aisku jei nepazeides istatymu esi…

Tai Sakot Patirties Nei Vienas Neturit…tai sakot neverta gaishti laiko rasant naudinga informacija? Kiaulė

o tai ka tau maza ka zmones parase?

as tai kiek girdejau pastaruoju metu ten nelabai noriai dalina vizas… Ne

Man atrodo daug zmoniu nezino nieko ir raso…

Nenoriai dalina gal turistines vizas, o darbo vizas kaip H2b dalina kaip visada, cia ambasados darba yra tik patikrinti ar neesi pazeides istatymu ir iklijuoti lipduka i pasa… Todel nuejus i ta kioska uzsirasyti i eile reik butinai tai pasakyti, tuomet jei zmoniu nebus i ambasada ileis is karto, atiduosi popierius ir 16:00 nueisi pasiimti pasoo… Jokiu pokalbiu su konsulais ir panasiai…

Nekaltas smagu kad atsigavo zinantieji, aciu jums, Covax, cia is kur istraukei kad net i ambasada nereikia paciam eiti? Kazkaip viskas labai paprastai atrodo. Ar nepriklauso nuo to , kokio darbo ash vaziuoju dirbti? Tarkim - kaip jau sakiau - baldu kroveju - ir man duos viza be interviu? Is savo patirties cia kalbi ar is kazkieno kito?- man tikrai idomu. labai gerai , jei viskas taip paprasta. Covax - o gal nepasididziuotum man pasakyt nuo ko ir kaip pradeti tvarkyt dokumentus del H2B - mano darbdavys pasiruoshes padeti, tik jis nezino kaip ;/ aciu ishanksto visiems kas smulkiau parashys Tūsas

nu jei darbdavys nelabai zino tai sunku bus. siaip mano darbdavys toki reikala irgi gali padaryti tai kaip jis sako visa tai kainuoja apie 4000$, ir siuo metu gali uztrukti iki 8 men. anksciau, t.y. pries kokius metus, pusantru tai uzimdavo apie 3 menesius.(tikriausiai dabar sugrieztinta tvarka ar panasaiai) darbdavys kreipiasi i advokata ir tas ten kazkaip viska tvarko. nera cia labai paprastas dalykas, nes darbdavys turi irodyti kad jam taves tikrai reikia, ir taves negali pakeisti kas nors is jau esanciu JAV. su tavo krovejo darbu gali buti problemu manau.
sekmes.

Hello,

I ambasada eiti reikia, ne taip mane supratai, nereikia kalbetis su konsulu, atiduodi popiergalius i pirma langeli ir vizo gero… Pries pora metu pats taip ejau imti h1b. Tada dar eiles buvo prie ambasados, tai mane be eiles ileido… Oi kaip visi i mane kreivai ziurejo… Cha cha Cha cha Cha cha

O del darbo vizu viska parase saulius.

as dar paklausiu.
kaip yra jei firma tvarko H2B tau o tu vedes? zmona gali kartu vaziuoti/prasyti vizos(tikriausiai tik turistines) ar kaip?

Na bent jau kai as ejau H2B vizos pasiimti, tai reikejo kalbeti prie langelio.

papasakok placiau apie savo H2B… a?

sorry glory aleliuja, jau taip tai tikrai nieko neiseis. reikia normaliai nueit/skambint ir registruotis taip kaip ir visiems, nes H2B prasymas jokiu prioritetu nesuteikia. Po to teks eit i interviu, o ne tik docus priduot ir tik po to ateiti vizos

tu manai, kad per 2 metus nieko nepasikeite? klysti. kalbetis su konsulu reix ir dar kaip

kitas sutuoktinis ir vaikai turi teise ir gali prasyti H4 vizos

…nezinau,vyrukai ka jus cia pezat ir ar nors vienas perejote tuos kanciu kelius.Visu pirma jus turite tureti labai gera sponsoriu,kuris daro nemazus pinigus ir nebijo parodyti taxu,kas yra svarbu,antra jis turi jums garantuoti 30.6$ atlygy uz valanda,trecia turite paduoti skelbima ir po jo isejimo per 2 savaites i jusu vieta neturi atsirasti ne vieno amerikiecio,zodziu turit buti nepakeiciamasŠypsena ketvirta visa savo darbo patirty jus turite yrodyti popieriais is lietuvos,penkta H2 visa isduoda vietoje amerikojeINS ir vaziuoti i lietuva nebutina,nebent tu nori laukti jos lietuvoje,beje tada reiks eiti i ambasada kas negarantuoja jum jos isdavimoir daug visokiu smulkmeneliu,kaip pirstu antspaudai ,policijos pazymos ir t.t.,tai nera taip paprasta ,patikekitŠypsena)

Hello,

ok… pasakok man savo istorija kaip tu eidamas gauti h1b viza kalbejai su konsulu…