galejau...

galejau…

universalas, ok. sedanas Blogai

…pvz tokia ibliaut vietoj tdi, nebutu bedu ziema, dujuke isoviai ir gazoji Girtasauto.plius.lt/skelbimai/subaru-legacy-2-5-l-sedanas-2085800.htm l

fishki.lt/uploads/posts/2012-02/linksmi-paveiksliukai32.jp g Jis uzsikure Gerai Cha cha

kodėl tokia pigi :confused:

papasakot kiek laiko ideklai, kiek voztuvai ir kiek tarpines?

bl siandien su viena pazystama vazinejau, tai nu i nx tuos dyzelius Pavargęs kiek laiko birbino kieme,po to dar kiek km pravaziavo, o temperatura variklio tik per viena padala pakilo Baisus tuo tarpu mano dujine virykle pabirbinus ant kiemo apie 10min jau darbine temperatura buna, jei vaziuoji tai dar greiciau Gerai

papasakok Taip

O tau inkstus skauda,kad ilgai nekyla temperatura,ar pykina?

bura, as cia labiau apie bienza, o ne butent sita modeli.

kad ilgai šila biški nervina, užtat ne 12 benzo.

su dujom po 70tkm- tik prisiminimas is sito

Interceptor,na cia kazkam atradimas,kad dyzelus saltas,man pvz vasara su mirusiu termostatu prie +20 nekildavo iki darbines,nedelsiant pasikeiciau.toks jau tas dyzelis,bet kazkaip dzin,mane labiau baugintu kaitimas Cha cha

pezas 406 2.0hdi,po 7km trasa jau virs 70 piesia,tai syla tvarkingos salerkos ne kazka prasciau

dede atmyne kokius 3 metus su tokiu 2.5+duja, atidave sunui ir sau pasiime nauja modeli 2.5+duja Nekaltas patenkintas.

2.5i 121kw…masinos geros,bet motorai 1987m parametrais Nežinau

dr> pas mane ant pačio termostato 92 užrašyti, tiek ir rodo kai pasiekia, tik dabartiniais orais puse tos sumos gaunasi per 8km iki darbo.

butu opeliukas tena pastates salonui,kad nereiktu antifrezo silumos vogti,butu pilna darbine ciujiu iki darbo

pusę kelio važiuoji šaltą orą atsukęs, poto tai jau nx neiškenčiu Juokiasi

tai tada uzsuki isvis putima, pakyla iki darbines, atsuki ir turi karsta ora Gerai