Galbut gali kas nors paaishkinti toki ivyki...?

Galbut gali kas nors paaishkinti toki ivyki…?

…vakar vakare ziurejau video irashus is prabegusios vasaros, svenchiu, dienu kurias buvo smagu ir liudna prisimint… Tik staiga man ant ranku gulejes mano shuniukas eme inkshti… tada pasishiaushe ir pradejo loti…lyg kazkas, kas jam nepatiko, butu sedejes ant fotelio, prieshais… sutrikau. Net sviesa uzhsidegiau kambary…
siaip shuniukas nera linkes i haliucinacijas…Šypsena i galva atejo mintis… gal tai kazkas antizhemishko? (nesijuokit…Šypsena )
kas galetu paaishkinti, kas tai galejo buti?
nemanau kad shuniukas siaip sau susimaste pasidraskyti… jis atrode tikrai inirshes, akys dege tiesiog…paskutini karta machiau ja tokia turbut kai peshesi su kitu shuniu…na suprantat ka noriu pasakyt?

lygiai pries 3 men nusizhude mano artimas draugas… broliukas…

kuchios. sako stebuklu metas. krikschionys dar sako jog visos veles grizhta i zheme trumpam…ar kazkokia tokia teorija. nezinau net, nesu praktikuojanti krikschione… daug mitu ir "teoriju" yra apie kuchias… tikit? pasidalinkit mintim…
tai ar galetu kasnors mane nuramint?.. o gal tai mano fantazija chia plati?..Šypsena gal yra kam buve panashiu situaciju? Šypsena

OOO… ce idomei…hmz…nu yra girdeta apie pns atsitikimus bet man ner buve… bet seip ziurint is mokslines puses…gal suniukas seip ka nors isgirdo[juk sunu ausys girdi daugew ne zmoniu] …tad… Šypsena

o kuo tada detas fotelis isheitu? arba ‘fotelis kalbet ishmoko’ Juokiasi
siaip tai ne juokais ir mano shirdute eme plakt…Apakęs ir tikrai nejuokinga buvo…

na siaip sunys girdi ir uzuodzia daug daugiau nei zmogus… siaip galejo tiesiog pajusti tavo emocijas (gyvunai sugeba) ir del to kazkaip susinervinti… galejo ir isgirsti is labai toli atsklindanti garsa pvz kokio nors suns staugima ar dar ka… galejo ir isgirsti auksto daznio garsa (zmoniu garso "priemimo" diapozonas yra stipriai mazesnis nei suns).
beje gal tiesiog kaimynai praejo pro sali (jei gyveni daugiabutyje)…

na o kas apie veles… tik zmoniu egoizmas privercia galvoti kad mire artimieji vis dar gyvena kartu ir stebi musu zingsnius…
kai mirsti tai iskeliauji… kur? visi suzinosim Cha cha

na o legendu apie nusizudziusius daug girdejes…viena is tokiu tai:
mano gimtineje nusizude toks gan garsus firmos direktorius… tiksliau nusinuodijo automobilio dujomis garaze. po laidotuviu atostogom buvo parvaziavus jo dukra kuri su savo vyru nakvojo antrame to pacio namo aukste. ir pasakojo kad paryciais pradejus svisti atsidare kambario durys… ji pakelusi galva ir isvydo savo teva (ta kuris nusizude) tada issigandus prizadino vyra. zinoma vaiduoklis dingo o vyras isvadino graziausiais zodziais kaip kvailute ir tt… kita nakti vel pries svintant atsidare durys taciau si kart atsikele vyras ir priejes jas uzdare bei uzrakino su raktu. tada atsigule lovon ir girdejo kaip anapus duru kazkas vaiksciojo… kiek zinau tada tie zmones pardave nama…
esu girdejes ir be galo daug istoriju kaip vidurnakti ne is sio ne is to uzsidega sviesa kambary… daug tu ivykiu galima paaiskinti zmogaus laikina psichoze del tam tikru ivykiu… dazniausiai zmones po laidotuviu buna isvarge labai ilgisi netektu zmoniu ir tt…

paprasciausiai gal is tos puses pradejo sklisti garsas… beje suo galejo ir susijaudinti jam irgi galejo prisisapnuot…

nu tai pati rasei: "…lyg kas sedetu ant fotelio…" Viskas aisku, tavo broliukas sedejo ant fotelio, o suo ji jaute, o gal net ir mate…kas dabar zino, kaip ten su tais sunimis…

taij vat kad…prisiklausius as visokiu legendu tai dabar ir kankinu save matyt…Nekaltas
brr…shirpuliukai po kuna begioja prisiminus…

Kuciu vakara mirusiam seimos nariui ant stalo dedama lekste.

Jei jie ir negryzta, tai vis tiek malonu juos prisiminti, mintyse ramybes paliketi.

O jei tose kasetese kurias ziurejai buvo ir brolis, tai suo susijaudino ishgirdes jo balsa Nekaltas

man regis kartais zmogus mato tai ka nori matyti… as irgi turiu suni, kuris kartais lyg ir is niekur nieko ima tikrai arsiai loti, lyg ir ziureti i kazkoki konkretu objekta… siaip musu bute kazkada anksciau yra buves pasarvotas zmogus… bet kazkaip sis faktas manes itin neglumina Šypsena daiktai kambariuose dar neskraidzioja, grandinemis niekas irgi nebarskina Cha cha gal tiesiog suniukui pasigirdo?..

zinoma galima izvelgti ir paranormaliaja puse, gal ten tikrai tavo "broliukas" buvo? gal vartydama nuotraukas savo prisiminimais prisisaukei ji is ano pasaulio? tiesa neatsimenu is kur (ir juo labiau ar tai tiesa), bet esu girdejes kad kates visgi geriau jaucia tokius dvasiu buvimus netoliese nei sunys… Nekaltas

kartais per daug skausminga prisiminti mirusius asmenis… kazkaip manau nesi ko nors netekus… o kalbejimas ir gyvenimas su mirusiais nieko gero neduoda nebent silpnaprotyste…

Kara, zinai, galejo buti ir taip, kad tavo televizoriuj uzkaito kokia tai detale (ypac jei telikas nenaujas) ir pradejo cypt, bet tokiu aukstu dazniu, kad tu jo neisgirdai. O suniui tai labai erzinantis garsas, todel jis ir pradejo pykt.

Siaip buvo pas mane toks nutikimas: Tata iskrido i uzsieni (neacimenu kur), o suniukas pradejo kaukt prie jo lovos. Jau galvojau viskas, nes tai reiskia mirti Liūdnas Bet nieko, po kiek laiko paskambino, sako viskas normaliai, tik pries leidziantis biskiuka pakrate ir viskas. Kazkas ten lektuve sugedo…

o galbut tavo suniukui nusibodo ant keliu sedeti?..

manau, kad suniukas galejo kazka pamatyti arba pajusti… mano katinas irgi daznai taip daro, o ir siaip mano namuose kartais keistenybiu buna Šypsena bet as jau pripratau… manau ir tu priprasi jei tai kartosis Šypsena

BEgede!Duok suniukui nors karta per diena paesti!Ir nebebus pas ji haliucinaciju!Taip

juokinga kaip…

siaip telikas visai naujas… siaip nebuchiau atkreipus demesio net, jei ne tas faktas akd ji butent atsisuko i fotelio puse, ne i teliko, ne i lango… galvojau shirdis ishsoks…kaip dauzhes Šypsena
ghm…

na siaip nuraminot mane cia…aciu… matyt bereikalo sunerimau…
siaip ankschiau niekada netikejau dvasiom, vaiduokliais ir t.t. bet paskutiniu met, tokiu ivykiu ir "chiudu", kaip shis, pasitaiko… Tai nori nenori tenka susimastyt…o gal?

Gydykis biski , jei jau vaidenas tau!Taip

aciu uz palinkejima.
o tau, savo ruozhtu, linkiu nors lashelio tolerancijos igyt kitais metais…Gėlė Sekmytes!
p.s. tu turbut zinai ka reishkia aries? Šypsena