galaxy+

galaxy+

http://www.galaxy.lt Noriu suzinoti jusu nuomone… Kaskada sis geimas buwo labai populerus… Ash ji ir dabar megstu… Bet wat zaideju trukumas… pameginkit, gal patix. Galiu jus pamokinti zaisti jei neiseina, tada rasykit [email protected]

Nieko geroTaip

Nzn,gal reiks pamegint,tai paaiskink cia visiems,apie ka sitas zaidimas,kaip ji zaist!
Dekui Mirkt

nieko ten nesuprantuPiktas

Ten yra Elektroniniu pastu zaidziamas zaidimas… Na nepykit uz ilga zinute, bet manau pirmoji zaidimo taisykliu dalis geriausiai uzveda naujus zaidejus, ji kaskada buvo atspausdinta KIBERZONOS zurnale.

Kompiuteriniu paštu žaidžiami žaidimai
Išradus kompiuterį, netruko atsirasti ir kompiuteriniai žaidimai. Iš pradžių tai buvo tik įprastų žaidimų, tokių kaip šachmatai, Monopolis, kompiuteriniai variantai, kur kompiuteris atliko tik tarpininko vaidmenį. Vėliau programos tobulėjo ir kompiuteriui buvo patikėta žaidybinių situacijų kūrimas ir netgi sprendimų priėmimas. Bet po kurio laiko paaiškėjo, jog kompiuteris nesugeba žaisti taip gerai, kaip gali žaisti žmogus ir jo veiksmus galima nuspėti. Tuomet atsirado žaidimai, kuriuose be kompiuterio dalyvaudavo ir keletas žmonių. žaisti šiuos žaidimus nebuvo labai patogu, nes tekdavo vienu metu susirinkti prie vieno kompiuterio ir ėjimus daryti paeiliui.

Naujas žingsnis žaidimų istorijoje buvo žengtas, atsiradus kompiuterių tinklams ir kompiuteriniam arba elektroniniam paštui (Email). Tada atsirado žaidimai, žaidžiami kompiuteriniu paštu (Play-By-EMail games, PBEM games). Vienoje partijoje dalyvaujantys žmonės gali gyventi skirtinguose miestuose ar net šalyse, o bendravimui pakanka kompiuterio ir elektroninio pašto įrangos.

Kaip tai vyksta? Žmogaus, vedančio žaidimą (GameMaster) kompiuteris ir žaidimo programa, vadinami žaidimo serveriu. Serveris elektroniniu paštu gauna laiškus iš žaidėjų, juos analizuoja ir vėlgi paštu siunčia atsakymus. Iš anksto nustatytu laiku daromi žaidimo ėjimai. žaidėjai ėjimui apmąstyti ir savo įsakymams atsiųsti turi dažniausiai nuo 1 iki 7 parų. Vienu metu serveryje gali vykti kelios ar net keliasdešimt partijų, kiekvienoje būna nuo poros dešimčių iki šimto ar net daugiau žaidėjų. Visa tai priklauso tik nuo žaidėjų.

Galaktika Plius (dar vadinama GALAXY PLUS, GALAXY+, G+) - tai fantastinis strateginis žaidimas, žaidžiamas kompiuteriniu paštu. Kiekvienas žaidėjas yra savo rasės lyderis. žaidimo tikslas - tapti visos Galaktikos valdovu. Galaktika žaidžiama nuo senų laikų. Daugelis šį žaidimą taip pamėgo, jog jį žaisdami praleidžia ištisas valandas. Nors į žaidimo serverį siunčiamos tik kelios ar keliolika įsakymo eilučių, tačiau jų apmąstymui sugaištama didžioji dalis žaidimui skirto laiko. Tačiau žaidėjai bendrauja ne tik su serveriu, bet ir su kitų rasių vadovais, t.y. su kitais žaidėjais. Kiekvienas žaidėjas parenka savo rasei pavadinimą bei susikuria savo ir rasės įvaizdį ir dažniausiai jo laikosi. Tai gali būti garbingi "Žyniai", kuriems yra būdingas įžvalgumas ir gera valia, tai gali būti klastingi "Lapinai", kuriais galima tik atsargiai pasitikėti, tai gali būti negailestingi "Terminatoriai", kurie atvirai pažada nukariauti savo priešų žemes. Tačiau vieniems kita rasė gali būti ramus kaimynas, kitiems - geras draugas, o tretiems galbūt negailestingas priešas ir šis įvaizdis yra kuriamas žaidimo metu. Rasės ketinimai ir pažiūros gali visiškai nesutapti su žaidėjo gyvenimiškom pažiūrom.

Galaktikoje verda ištisas gyvenimas - čia ir draugystės priesaikos ir prakeikimai, padėkos ir neapykantos, meilės žodžiai ir pagalbos malda. Kosminiuose dokuose statomi įvairiausių modelių kreiseriai, fregatos bei naikintuvai, apgyvendinamos negyvenamos bei užkariaujamos priešų planetos, kuriamos sąjungos bei skelbiami karai… Kiekvieną ėjimą Galaktikoje atsitinka daugybė įvykių: atliekami kosminiai skrydžiai, gimsta ir miršta rasės, serveris apdoroja milžinišką laiškų srautą. Tai ir įsakymai, ir diplomatinis paštas, ir raportai apie padėtį Galaktikoje, ir straipsniai į Galaktikos dienraštį "Galaktikos žinios". Tai ašaros ir juokas, viltis ir nerimas, draugystė ir išdavystė. Žaidime dalyvauja plėšikai ir riteriai, puikiosios damos ir beformiai mutantai, vabzdžiai ir drakonai, milžinai ir nykštukai, žmonės ir tolimų planetų gyventojai. Tai Galaktika ir joje rasite visko! Ir jei Jūs nutarėte pabandyti savo jėgas - pasiruoškite įžengti į visai kitą pasaulį. Pasaulį, kuris yra sukurtas tam, kad žmonės galėtų bendrauti naujame, jiems galbūt neįprastame lygmenyje. Pasaulį, kuriame, kaip ir realiame gyvenime, Jūs privalėsite atsakyti už savo sprendimus ir poelgius. Pasaulį, kuriame Jūs galėsite įsigyti draugų ir priešų. Pasaulį, kuris Jums gali tapti antru gyvenimu…

Vat grazu arne? Butent sie zodziai mane priwerte ismeginti zaidima… Didziausias ipatumas? Atliekant ejimus naudojamas vieweris. Ju yra sukurta daugybe, yra tokiu zmoniu kurie susikure sawo, bet siaip naudojama vos keletas. Juose nerasite ispudingu 3d vaizdu, graziu sprogimu, juose tikslas yra vienas, kuo patogiau atvaizduoti ivykius galaktikoje. Butent grafikos paprastumas atbaido didele dali zaideju. Taciau sio zaidimo mintis nera tame. Mintis toje teksto dalyje kuria parasew wirsuje. Jei susidomejot, panarsykit po http://www.galaxy.lt , cia puiki wieta pradeti zaisti naujokams, http://mingeda.lt/galaxy.html yra vieta kur reiketu registruotis kiek labiau patyrusiems zaidejams jau suprantantienms wisas taisykles. O del platesnes info kaip jau minejau teirautis privaciai…