Gal


Gal

laikas keistis? Cha cha Visai nieko atrodo. Nekaltas auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/saab-9_5/id-1859 692

Aišku rida sukta, tech. baigiasi 2012-02 tai čia jau visai netoli, šeimininkas nusprendė neremontuoti ir parduoti. Cha cha

kokios kainos… Cha cha

truputi pavarges bet ir kaina nera baisi, sudejus kokius 5000 lt galima butu vaziuot… ramiai turbina 1000 lt sankaba 1000 lt pakaba 1000 lt padazyti 1000 lt kitos smulkmenos 1000 lt

televizorius, nebesvaik, cia gi siurbele. turiu tau lektuva su 2.0 dti grandininiu varikliu. idealus. Mirkt

???

nakčiau išversk edui į LT kalbą, provincija nesuprato Cha cha

pirma reikia issiaiskint ar televizorius gerai mokesi, ar neshkadyjo, neruke su huliganais kur uz kampo, nes nieks jam tokio nepirks, tai net nerodysiu ka turiu.

Tai tada nerodyk. Cha cha Nes perku pats.

tada ir neipirksi. Cha chaa toki bibi tai buvom pereita savaitgali ziuret, butu gruzovykas padarytas. per mobyla sake viskas oka, bet kai nuvarem… karoc dave mums uz kura ir ant alaus. melagiui paciam geda pasidare.

nafig tokius sabus…230ag tipo turetu vaziuot pagal ag,o istikruju stovi vietoje

^ mechanika važiuoja tikrai neblogai

Na, kad siurblys tai sutinku, bet mano pačio senukas 10L ima dabar, žiema bus dar daugiau… Bet aš jau įpratęs prie tokių skaičių. Šypsena

kelintu metu telemobilis ir kelintu metu pats televizorius? Cha cha

Nakčiau- jie panašaus amžiaus, beveik vienmečiai Cha cha

manes neapdes- as 79, o turejau zioga 73 Cha cha

jau greitai pasieksi kristaus amžių. ■■■■■ tau Juokiasi

laikas žiūrkę susirast ir apsikergt Juokiasi Juokiasi

mano mašina 3 metais senesnė už mane Cha cha