Gal zinote koki gera tepaliuka arba buda kaip nuimti vaira kuris nenusijima

Gal zinote koki gera tepaliuka arba buda kaip nuimti vaira kuris nenusijima Nekaltas

Net geda klausti,bet yra problema:
Niekaip negaliu nuimti standartinio vairo Liūdnas atsukau varsta ir kaip stipriai ji betraukiau (net dviese bandem) jis net nepajudejo,ir su WD40 purskiau ir bandziau kalti sonus,kad nors biski sujudetu,o jis kaip stovi taip stovi Liūdnas matyt nieks neatsukinejo,tai gal kam taip yra buve ??? o gal zinot kaip man isspresti sia problema? Nes norisi sportini uzsideti
Jei ka tai masina OPEL KADETT GSi

jei neturi spec nuemejo tai paimi plaktuka vienas vaira traukia kitas kala per vairolazde tik neuzkalk sregio rask ka isitatyt i vairolazde kitaip prisidarysi kito vargoLiežuvis

Uzrudijo

Cha cha

Jei ka tai vairas aliuminis

Man opeliui irgi nenusieme niekaip, vienintelis dalykas tai issimti su visa vairolazde. Senu opeliu ligaLiūdnas

Trauk vaira i save ir judink i shonus(judink stipriai kiek imanoma)kiek teko nuiminet visada padejo.
SekmesLabas

Tikrai sunkokai nusiima, buvo ir man taip , bet plaktukas savo padaroJuokiasi

Pazystama problema su plaktuku nevisada gaunasi, reikia spec nuemejo tada pakeist opelio vaira yra 3 min darbo.

Omegai meistras nenueme, o as nuemiau - tik reikejo gerokai paprakaituoti - gerai uzverztas buvo. Viaip viska dariau tik rankom - jokio plaktuko. Padauzai, padauzai (maciau, kaip meistras bande nuimti) ir vel bandai tempti, taip koki pusvalandi paprakaitaves ir nuemiau, tiesa, rankas kaip reikiant atidauziau. TEPALAS NEPADES- vairas neuzrudijes, o tiesiog stipriai priverztas - bent pas omega ten toks konusas, ant kurio maunasi vairas, yra.

Kazkada irgi tevo askonai nuiminejom ir niekaip nuimt negalejom.Puse valandos kankinomes.tada atejo kaimynas padares grama Šypsena kai rove tai is antro karto ir nueme . o kita uzdet tada no problem… tik neaisku bus kaip nuimti reix Šypsena

Paimk už šonų kaip vairuoji ir traukdamas klibink koki pusvalandi-tada nuimsi.O gal Kadetas nenori,kad tu jam uždėtai kokį kaziolišką vairą,užtat šito ir nepaleidžia JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Ei ei ei jei desiu tai desiu MOMO CORSE vairiuka,labai jis man patogus ir geras (tik nauja desiu) Taip

Na jei man paciam nepavyktu jo nuimti,tai kiek toks vairo nuemimas kainuotu servise?

Alus is taves ir vairas bus nuimtas Šypsena

psiimi sjomnika ir nutrauki

Tai jei as ji tureciau tai paimciau ir nutraukciau,tik beda tame kad jo neturiu Drovus

Koki Alus megsti? Cha cha

Jei vairas stovete stovi vietoje, tai tu jam viagros neduok

Juokiasi O jei plaktukas nepadeda, tai tada kujy imk y rankas ir vairas bus toks —> Baisu Girtas

Man irgi taip buvo, tai is po ranka turimu daiktu pasidariau nuemeja - metaline plokstele ~5 mm, 2 ilgi varztai(gal 10mm) ir viskas. Po biski verzi viena po kito tuos varztus ir nutraukia vaira. Beja, po plokstele dar gerai kazka pasidet - bo kitaip plokstele sulinksta…

Varztas
/ plokstele
/ /
|_____| / vairas
| N | /
|N| /
N
\
\
Asis

*****, mano brezinuka isdarko…