Gal zinot ar kur butu galima uzsimineti boulingo treniruotemis?

Gal zinot ar kur butu galima uzsimineti boulingo treniruotemis?

Gal zinot ar kur butu galima uzsimineti boulingo treniruotemis?

Mokek pinigus ir eik i bet koki kluba ir treniruokis

Gal shiek tiek pigesny varianta pasiulysi??
Drovus

Eik prisirink Sampano buteliu Nueik kur nor i vienybes aikste, nuimk seniui besmegeniui galva ir bandyk numusdinet tuos butelius

Shiek tiek per paprastas variantas, gal dar koky pasiulisi???
Juokiasi

Issisemiau

Bowlingas, kaip zinia - brangus sportas. Taigi, jei nori rimtai uzsiimti, iskart moraliskai pasiruosk atsisveikinti su nemaza sumele.

O siaip - Lietuvoje bowlingas dar labai jauna sporto saka, tai ir treneriu is esmes nera.

2 sportas 2: Issisemei? Taip greitai? O as galvojau, kad po pertraukos mygom musu SK zinuciu skaiciu pakelsi. Laimingas

Na kad yra tai esu kazkur girdejes bet idomu kaina suzinoti butu ir kur tai vyksta ?

Kaune, “Straike” girdejau, kad yra vienas veikejas, isklauses kursus Rusijoje ir atseit galintis treniruoti. O kaina - manau, susitarimo reikalas. Mirkt

Apollo boulinge yra keletą žmonių kurie gali pamokinti tave žaist…

Na tarkim mane moko (suma yra susitarimo reikalas).

O siaip tai reikia kaip pradedanciam metyti pasiruoshti tikrai tam tikroms finansinems ishlaidoms.

Zinoma galima nusipirkti devetus kamuolius pigiau, avalyne ir t.t.

Bet pagrinda sudaro tavo zaidimas ant takelio visgi kainuo 1 - 2 3 val Šypsena

ir mano patarimas niekada nezaisk ilgiau kaip 10 partiju. Ne kiekyje gludi esme o kokybeje…

Jeigu kartais kils noras su kuom pametyti tai duok zinia. As stengiuos taip kas 2 diena pazais bent po 1 val. su kokiu kompanijonu boulinga tai tikrai nera taip jau skausiminga bet savotishka poilsio procedura tai super…

Matai zaist tai ash moku dabar pradejau suktus metyti bet man reiktu manau ishmokti technikos ir pan.O kiek tau metu?Gal ir sulostume kartu?matai man tik 14 bijau ziauriai gaut,nu surenku kai suktus nemetau 110 koky kartais daugiau iseina.

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/132506.102-=(205497490

na va cia visas reikalas … (toks jausmas kad zmones neskaito aplamai zinuciu Šypsena susitvarkytite savo profile ir po kokiu 50-100 forumo headeriu matysite tada tikrai neishkrisite is info diskusiju tempo)…

Taip kad galima padaryti kokia tradicija Šypsena

kiekviena tenai savaite arba kas 2 sav. kokiame boulinge pazaidziam po 1-2 val. Šypsena

Nu toks jausmas kad boulingo temų greit bus daugiau negu apie krepšinįPavargęs
Negi čia tiek entuziastų???Nežinau

nemanau,kad kur yraŠypsena

negi tai blogai?

Siaip tai kad tiek temu manau yra problema moderatoriu + ir paciu forumo dalyviu…

taip pat noriu pasakyti kuom cia tas boulingas blogiau uz krepshini? tipo jau cia siaubingai tas krepshinis toleruojamas ir tipo mums tai kaip religija?

tarkim as domiuosi fule, f-1, boulingu kitokiom idomesnėm sporto shakom negu kas krepshinis…

ir nereikia riesti nosies su visokiom frazem Lietuva tai krepsinio shalis. As esu uz sporta uz gera laiko praleidima, o kaip ji praleidziu ir ka darau tai mano reikalas, o jeigu cia yra zmoniu kuriems patinka sporto saka ir yra apie ka diskutuoti o tuo labiau tai dar suartina - naujos pazintys geresnis aktyvus poilsis tai nereikia pykti.

kad ir boulingas - tas pats KAMUOLYS tik jo svoris yra zymiai didesnis ir reikia taip pat tureti savo taktika sugebet atsipalaiduot jausti takeli moket gerai skaiciuot o ir kad rankos nedrebetu tai itin svarbu. Ka jau kalbeti apie azarta ir ta adrenalino kieki kuris tavo kune pradeda "darbuotis" kai padarai kokius 3 strike arba 6 spare is eiles…

Ir esme ne koks tavo rekordas per viena partija o kaip sumetysi kokias 6 partijas ir nuolat prie kito takelio - stabiliai metyt va kur esme…

apie pinigus
o ir priziniai fondai uzsienyje tai nerealus Šypsena

Labai aciu kad tajp apshvietej tikraj kada atvarysiu su jumis sulosht i vilniu ,bln tevu reiks ishprashyt.
Labas

nezinau ir nesidomiu (bet siaip karta zaidziau ir man labai patiko)Taip