gal yra frezuojanciu?


gal yra frezuojanciu?

Gal yra tarp dalyviu uzsiimanciu frezavimu Vilniuje? Reikia tokios detales is aliumo arba nerzos 3mmfarm4.static.flickr.com/3225/3096588288_bb8f59c1a7_z.jpg?zz=1

kad cia pirmas pasitaikes,net prasigeres frezuotojas pagamintu,siauliuose bent 4vietas zinau,vln speju rasi 40vietu Mirkt

susirask toki dalyvi Ralfas, berods zveju klube dzanai lankosi, manau pagelbes Mirkt

dalyvis Ralfas yra Elitiniu motoru baisingas gerbejas, po foto zemiau nesenai pasisake Šypsena

i keleta firmu issiuntinejau brezinius, bet dar jokio ats. Papiesiu pm ralfui. dekui

Kamuto - nelauk atsakymo mailu. issiuntei, ir skambink, klausk ar gavo ir kada paziures ir pan. nors visi kaip versiai i skerdykla vedami bliauna, kad krize ir nera darbu - pabandyk gauti paskaiciavimus ar susiderinti terminus kokiems darbams - uzsieme visi iki negaliu ir pan.

slifas

ka cia daryt, turbinke ir grezimo stakles, frezuotojo prisireike Juokiasi

aha. pas kiekviena po ranka grezimo stakles, pas kiekviena yra metalo, nerzos kokios reikalingo storio, kiekvienas turi laiko uzsiimti tokia pisnia Gerai

koks frezavimas, cia yra lazerinis pjovimas. tundros Cha chaimi n.pl. 304, lazeri ir issipjauni. galiu ta padaryt, kadangi pas mane po sparnu lazerinis pjovimas - bet su salyga, kad padarysi autocad brezini. tad jei moki piest su kompu, padarai normalu brezini dxf, tada duodu email, primetu kaina ir padarau is s3 mm. o jei tingi braizyt - galiu duoti kontaktus, kas galetu ko gero nubraizyt ir padaryt, tik kainuos jau daugiau. veiksmas kaune.

blia dr002 jeiu siauliuose 4 frezuotojai tada zinok vilniuje bus like 0,5 Cha cha pas mumi vien vadybibibibinkai ir like a bos’ai Cha cha

na, nereikia man jau taip tiksliai su tom nano technologijom Cha cha uztektu, kaip auksciau minejo, su bulgarke ir staklem, kad kas ispjautu Šypsena

Na, man tokia detale:per4m.lt/forum/viewtopic.php?f=5&t=14395isfrezavo sitie:rekvizitai.lt/imone/slifas/Gal pades…

Slifas UAB arba pas razuvanova gal net geriau - UAB vikrus. Adresas:Naugarduko g. 96, 03202 Vilnius Telefonas:5 2336362