gal teko susidurti su sidabriniu vestuviu organizavimu?

gal teko susidurti su sidabriniu vestuviu organizavimu?

taip jau nutiko, kad patekau i kebla padeti - tenka organizuoti tevams sidabrines vestuves ir pravesti apsikeitimo ziedais ceremonija. norisi, kad tai is tiesu jies butu isimintina, taciau nieko apie tai neismanau.
buciau labai dekinga, jei kas galetu pasidalinti patirtimi

gal http://www.vestuves.lt pabandyk…Nekaltas

neseniai mano tevai svente. dareme dvi dalis- viena buvo skirta artimiausiems seimos draugams, siek tiek jaunatviskesne- sventeme restorane, pavakarieniavome ir t.t. tada buvo visi tostai, bajeriai ir sveikinimai. antroji dalis buvo skirta giminei, atvaziavo seneliai (ju tevai).

na bet ar apsikeitimas ziedais ten turi buti pagal panasu scenariju, kaip pirmaji karta, ar tai kazkas specifinio? kur galima rasti kazkokiu zodziu tokiam reikalui?

Mano tevai atsoko neseniai sidabrines vestuves…ikalbejom tevus nunest prasyma i santuoku rumus,tai va…ta diena tevai pasipuose, masinos veidrodelius papuosem baltais bantukais,nuvaziavom i ceremonija, ten jie sumaine ziedus, gere samapana, gavo diploma, paskui tevas mama nese per tilta…na buvo viskas kaip ir ju vestuviu diena, net pirma pabroliu pora buvo ta pati kaip ir pries 25 metusŠypsenaPaskui baliukas saleje, kuri buvo graziai papuosta, su sveikinimais, bajeriais, sokiais ir etc…gal banaliai skamba bet tevams labai patiko…prisimine senus laikusŠypsena

mano tevai is senu vestuviniu ziedu persilyde ir pas juvelyra uzsisake naujesnius, modernius ziedus, cia buvo ju dovana vienas kitam. apsikeitimas jais ivyko paprastai gana, na bet su sampanu ir panŠypsena

Mano tevams pasitaike labai saunus kunigas mazoje baznyteleje - tai tokia mini ceremonija kaip izadu atnaujinimas padare ir sidabrinius simbolinius ziedelius iteike. O visa kita - mes, vaikai, sukvietem visa buvusi vestuviu pulka, papuosem masinas balionais, padarem stenda is bendro gyvenimo nuotrauku, sventem paprastai - pas mociute dideliame name, bet uztai prisisokom, dar dovanojom graviruotas taures, sakem kalbas, kriksto vaikus irgi ikinkem i pasiruosimus ir kalbu sakyma. Buvo labai ciotka!!!