gal patarsit kur konkreciai ieskot gumu (noriu pakelt masinos uzpakali)

gal patarsit kur konkreciai ieskot gumu (noriu pakelt masinos uzpakali)

tai va, niekur nerandu kur nusipirkt scorpui gumas po spyruoklem, nemazai apvazinejau, taciau taip ir neradau, gal cia deficitas ???bano nesiulykit Labastema istrinsiu gaves naudingos info aciu Mirkt

gariunuose Taip

gariunuose nebuvau Ne reix gal nulekt. Buvau utenos turgui, cia vilniui keliose vietose, bet niekur neradau

Nu blem išmečiau kelias gumas , tik pas mane buvo naudojamos ne automobiliui pakelti , o sumaži spyruoklės eigą … Kaune tai aleksoto turgui tikrai yra , įv dydžių … A700

O kada labiausiai apsimoketu i Aleksoto turgu vaziuot?

nesu krutas specas, bet na x, tau gumos? juk gumos taip pat su laiku nuses. Ash savo audinei idejau metalinius vamzio ziedus po 7cm tarp mortiko bazes spyruoklei ir pachios spyruokles. Zinok 4 m nihrena nenusedo daugiau. Pagalvok, tikrai veikia Gerai

kasdien issyrus sekmadieni ir pirmadieni mazdaug nuo 7 iki 12 val

ciuju geriausias pasirinkimas senuku santechnikos skyriuj Pavargęs Apkabinimas

Taip tikresnis variantas nei gumos Cha cha

Ash irgi taip pasidaręs. Tikrai pasiteisino

pritariu… Taip i jeta buvau dejes gumas, tai praktiskai nieko tas galas nepakilo, o kiek ir pakilo, tai po puses metu susedo atgal… Pazystamas audinej irgi metalinius vamzdius idejo, tai jau pora metu vazineja ir nenuseda…

Tai paimk kokios storos gumos,iskirpk kelis sloksnius ir gerai bus.O ta guma is kokio traktorious islupk.As dariou is tipo tokio kilimelio.Ji mazdoug 3cm storio,tei ir rezultatas matosi ant masinos.Normalei iskelta atrodo. Taip

as irgi galvojau taip daryt, nes draugelis susidejo guolius po spyruoklem, tarnavo ciki. Tai kaip matau dauguma ir man taip pat siulo pasielgt. Tik va neziurejau kokio skersmens tiktu tie metaliniai ziedai ???dar klausimas butu kokio ilgio det? (paaiskinsiu taip: vienuzodziu kai susedam 5 zmones + studentu savaites bagazas - tada vilniuj kliunu i visus atsikisusius sulinius ir kelio nelygumus Cha cha ziauru) kiek cm reiktu? aisku gerai butu kad zmones nenuslystu nuo sedynes galines link priekio Labas

aleksoto turguj tikrai yra, nes tevas kazkada turejo skorpa tia irgi kele sikna…vienos gumos kaina berods apie 10lt buvo…

Ash tep apskaichiavau, susedo pilna mashina hebros 5 snapai i bagaza pora koplektu ratu inmetem. ratai naxren suejo i arkiu vidu, tada vizualiai primeciau kiek reikia cm vamzio ziedo kad arkes butu bent jau lygiai su rato galu reikejo apie 8cm. bet pora cm numechiau del padeties kai tachka lengva, vien zo idejau 5 cm zieda ir fsio, kai ner snukiu mashinoje jin netgi ir pasikelus uzpakaliuka bet kai hebra suseda arkes buna lygiai su ratu. vat ir fsio.

Bandyk teniso kamuoliukus tarp spyruokles vijų.

tai va, niekur nerandu kur nusipirkt scorpui gumas po spyruoklem, nemazai apvazinejau, taciau taip ir neradau, gal cia deficitas ???bano nesiulykit Labastema istrinsiu gaves naudingos info aciu Mirkt

gariunuose Taip