Gal modelio gangsterinio?

Gal modelio gangsterinio?

auto.plius.lt/skelbimai/audi-a8-3-0-l-sedanas-2008-dyzelinas-34 36260.htmlGal turim gangsteriu kuriem reik kruc masynas? Šypsena)

viduj spalvos Apkabinimas

svarbiausia, kad originali rida! tik kokia ji nereikia parasyti? Cha cha

salerkes tik maziau kapot galetu Nekaltasautoweek.nl/auto/46960/audi-a8-30-tdi-quattro

smagratis naujas?

Naujas su šroto užrašu

Kad nebutu labai baisi rida, tai atsuko keleta tukstanteliu, kad po 200k palistu Cha cha

as ridos tep ir neradau Liūdnas

12l/100km neatrodo daug siai peraugusiai bulkai Nekaltas

Pries desimt metu tiek valge tokios klases audi,daugokai

aš žmogus paprastas, man ir tokio pasato užtektų auto.plius.lt/skelbimai/volkswagen-phaeton-4-2-l-limuzinas -2003 -benzinas-dujos-3386856.html Šypsena bl toks naujas kainavo 120k Eur kaip minimum Apkabinimas

rida 201 t km Mirkt kam neaisku galiu vin kodo paieskot Mirkt nieko nedaryta masinai, matomos nuotraukos pirkimo metu Šypsena pats buvau prie masinos ir fotkinau Šypsena

interceptor>> Gerai Valio Juokiasi Cha cha joda ira joda, kokes nx dar spalvos? Klasta

kad ten pusiau rudos sėdynės, plius raudonmedis ant panelės Gerai soliarinis stogas, tai jau dažyt nereikės juodai Gerai

automatas Blogai

Duok geriau opeli vietoj sito.

Algirdekas, tu pats tiki tokia rida Juokiasi

garderobai, sakau pagal vin koda labai graziai viskas matosi Šypsena pries menesi gal paskutinis aptarnavimas Mirkt plius prancuzai tikrai nesuktu, nes cia uz tai i tiurma sodina Šypsena

tai matau kaip jus nukristumet, jei imesciai skoda superb su 129000 ridos? dalyvacija savaitei butu Cha cha Cha cha