Gal kas zinot?

Gal kas zinot?

Sveiki,gal kas zhinot kiek shiuo metu gali kainuoti AUDI C4 92 metu, sidabrine ir avantas dar? Mirkt

~3000-3200eur

koks variklis?

Sidabrinė ir avantas dar???ApakęsApakęsApakęs bus labai brangiNekaltasTaipVat jeigu ne avantas ir ne sidabrinė…tai bus pigesnė…Cha chaCha chaCha cha

paaiskink kodel tu taip galvoji? kad sidabrine ir avantas tai brangi man ta sidabrine tai lievai atrodoŠypsena

Sidabrinė c4 lievai atrodo? Nu nepasakyčiau … Čia gražiausia spalva jai … Nu aišku skonio reikalas

nu arba as nieko nesuprantu bet tikrai man sidabrine c4 nelabai ziurisi nu skonio reikalas bet vien tik del to kad tu sakai geriausia spalva todel ir kaina tokia?

Tai aišku nuo dabar einamos spalvos kaina priklauso … Kodėl tu manai baltos pigesnės? Nekaltas

nu as ne ta omeny turejau as klausiu tipo kad ant c4 einama nu einamiausia spalva tai sidabrine?

Einamiausia tai nžn iš tikro, bet ko gero sidabrinė …

nu klausyk kaip kruta as maniau balta ir sidabrine pacios lieviausiosŠypsena nu pripazustu senesnes 100 grazios sidabrines spalvos nu mano kaimynas pieko tamsiai zalia 92 m 2.0 de jokiu navarotu bet tipo pries perkant butent tokios prase is vokieciu pargabenti tai jam ji kainavo 10k litais nu cia aisku sedanas buvoŠypsena

Mano draugas nusipirko 2.3 c4 avanta juoda uz 2600 eur. 1992m. Bet ledine .
Laimingas

Lempas užraudonink, ratai geri ir Gerai sidabrinė. Nu daugiau kas eina iš spalvų: juoda, sidabrinė, dar kas nors …

o kodel balta lievai atrodo???

kai reikia zalias juostas uzlipini, mirgalke ant stogo is senuku uz 30lt, ir varai sau

ai dar juodu langu visu reikia
Cha chaCha chaCha cha
tai tikrai niekas nestabdysNekaltas

Variklis 2.3 5 cilindrai Cha cha

2,3 ir dar jei balta, tai turėtum rast už 2500Cha cha

mano pažįstamas turėjo baltą bulką, tai po avarijos uždėjo žalią kapotąCha cha
iš tolo visi pristabdydavo,Cha cha ,net ir tie kurie tą mašiną žinojo.Reflexai tokieCha cha

aga dar… perki balta auto, pasikeiti dureles ir kapotus i zalios spalvosm, ir galvos visi, kad vokieciu mentai atvare, dar koki lipala uzlipini ant dureliu ir kapoto, koki nors POLIZEI

Cha cha