Gal kas zaidzia Americas Army: Operations. Ieskokite informacijos cia.

Gal kas zaidzia Americas Army: Operations. Ieskokite informacijos cia.

laukiu zmoniu kas zaidzia si zaidima jei kam neaisku tai karine simuliacija laukiu

O kam tau jiu reikia???

Anksciau losiau as ji nu per treniruotes ejau Cha cha O va interne pora min palosiau tai kazkokia nesamone As saunu pirmas, o mane nukepa Cha cha Geriau cs Cha cha

[dF]

parsisiunciau bet nepasileidzia…vot ir nemokamasPiktas

Siusk is oficialios svetaines Šypsena 1.5 versija Šypsena O gal jau yra naujesne ???

[dF]

o kokia ta oficiali svetaine?

Na gaila nezaidziu nes nebera vietos kompe kur ji isirasyti Juokiasi

Man atrodo sita http://www.americasarmy.com/ Ir as buvau siuntesis is KaZaA ar tai iMesh, tai atsisiunte neveikianti Šypsena O is oficialios kuo puikiausia veike.

[dF]

aciu!

Prasom Mirkt Juk nesunku buvo man Cha cha

[dF]

jau yra 1.7 versija su 1.5 nepakursi nei vieno servo liepa pasirodo 1.8 iskilus klausimams kreiptis asmeniskai!

Gal kas galit pasakyt kiek vietos uzima sis geimas,nes noreciau atsisiustiŠypsena

apie 400Mb

Pas mane daugiau uzimdavo 1.5 versija Nekaltas Jeigu neklystu netoli 700 MB.

[dF]

Jei talpa po instaliacijos,tai 870Mb

[PEACE]

Aisku Šypsena Dabar pastebejau, kad klausia tik instalo MB, o ne jau instalintu MB Cha cha

[dF]

tai va gal kas zaisit tai pasakykit mepus ir nikus susirasim as tai vadinuosi WDZ Communist daugiausiai bunu mountain pass, bridge fermoj labai geras grajus yra netgi galvojamas isteigti klubas sitam geimui jei kas neaisku klauskit!

cia bangojeApakęs na siaip tai pajuokavau dabar manau atsiras foto forumas,nes ten jau jo reikalauja virs 100 zmoniu

Na jei pakurs lietuvišką servą tik lietuviams,tai susirinks manau hebra.

[PEACE]