gal kas ragavot? :D


gal kas ragavot? :smiley:

Ne…labas rytas… Laimingas

suds turetu but, kuo kvailesne etikete-tuo didesnis brudas.

pavadinimas Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Mes dar anais laikais Vokietijoj buvom prisipirke visokio su nuogom bobom, tai brudas atsakantis. Cia kaip ir su vynu,kuo daugiau spalvu etiketeje-tuo sudesnis.

Tu ragavai, tai pasidalink ispudziais

Sito neragavau ir neragausiu, bus eilinis miltelinis. Anais laikais budavo durniu-blesynes rinkdavo alaus, tai as is vokieciu parvezdavau ivairiausiu nematytu, kuo sp[alvingesne-tuo alus sudesnis.

topu topa ka turejau, bet prapisau kazkur, tai disovas vokiskas alus, ir panasus apipavidalinimas, bet sliucha su livciku ir stringais, o kai skarba atsaldyta, lifcikas ir triusikai dingsta. Girtas Juokiasi Juokiasi Juokiasi man tai toks marketingas labai ir labai Girtas Gerai Cha cha ne del alaus perki. Juokiasi zigulinio rusisko jau 4 skarbonkes turiu su V. Barykino man labiausiai patikusiais posteriais. Juokiasi

Alaus klubas !!!

ciortas, neragavau… sakiau reiks nusipirkt ir buteli for fun pasidet sekcijoj, linksmas pavadinimas Gerai Cha cha

ta proga papirainu alaus kluba, anas kiek priduses:[banga.tv3.lt/lt/2club.club_f_reviews/464.1013304.972…-=(561892 982](http://banga.tv3.lt/lt/2club.club_f_reviews/464.1013304.972…-=(561892982)

Kam zapojus, tai jokio skirtumo skonis, laipsnių tik galėjo daugiau dadėt. Matomai marketingas iš kaimo “Žaibo”, “Smūgio” ir “Žebenkšties” negyvai nusikvasinusių potrebitelių bando orientuotis į dar krutančius miesto alkašus. Cha cha

Kaime alaus nebeperka, valdo Monikutes nuotykiai.

Del alaus gincai kaip ir del auto, beprasmiai. Nu koks kieno supistas reikalas koks kam alus patinka. As perku toki koks man skaniausias, negi pirksiu toki koks kazkam atrodo geriausias, jeigu man jis nepatinka. Uztai galima pasisalint nuomonem kas kam geriausia, bet sakyt, kad toks ar toks yra gavno tikrai nereikia.

Pagal kaina tai cia gaIdis ne alus Blogai Cha cha

Yra kam patinka gerti tirpią kava, bet tai nereiškia kad tai yra gera kava, nes pagal kavos standartus tai net near kava, o tik kavos gėrimas. Taip ir su tuo alum už 29cnt…

Kaina ne visada remiasi i kokybe, buna ir isimciu. As seniau kazkoki Ponoro Biciuliu alu lakdavau, papigiai, bet visai skanus. Juokiasi

Sakot kaina viska lemia??? Nemanau. Paziurekit kiek Calsbergas kainuoja. Palyginkit jo skoni dabar ir pries 15 metu, kaip tik viena ji gerdavau.

geras pavyzdys. Taip Cha cha esu isitikines, kad sitas uz kalsberga skanesnis. Juokiasi

0,29ecnt minus PVM minus akcyzas minus prekybininko antkainis minus gamintojo pelnas = lieka kokie 5 eurocentai savikainai, t.y produktai, darbuotojų atlyginimus ir įrengimų amortizacija. Iš ko jis gali būti pagamintas ??? Be abejo iš aukščiausios rūšies salyklo, čekiškų apinių, puikių alaus mielių ir švento šaltinio vandens, bei mėnesį brandintas ąžuolinėse statinėse pilies požemiuose !!! Juokiasi Atsimenu kai danai nupirko Švytūrį ir pareiškė: jūs kiek gaunat pelno? 100proc? Jūs ką, juokaujat? Pelnas turi būti ne mažiau 300proc. Taip ir padarė, nedidindami kainos, todėl dabar geriam visai ne tą alų, koks buvo anksčiau. Stebuklų nebūna !!! Cha cha