Gal kas pagelsit del SAMSUNG E715 kuom skiriasi E700 nuo E710?

Gal kas pagelsit del SAMSUNG E715 kuom skiriasi E700 nuo E710?

Sveiki,norejau paklausti kuom skirias SAMSUNG E700 nuo E710 ir E715
bei kas per E715? Kokie juo privalumai didesni pries E700 ir E710? Bei ar E715 veiks lietuvoje? Nes as cia ji uzmaciau JAV (bei ar zinot ar T-MOBILE pririsineja savo telefonus kaip omnis ar ne???)???
Ir ar tikrai jis veiks in LT??? Nes pas amerikonus ir tie patys modeliai kaip ir pasmus o veikia tik 1900mhz daznyje Liūdnas
Aciu

Žinau,kad E700 nuo E710 skiriasi tik tuo kad E700 turi blicą

skelbimose pas mus in LT yra e715 kaina 1350lt,o skiriasi tuo kad turi blica dar kazka ir dar kazka nesidomejau juo

pagelsim pagelsim… Cha cha
raso zmones, net nepaskaito ka parase…

Nori kad ir Lt veiktu, pries pirkdamas pasidomek, ar veiks jis 900 mhz daznyje.

E715 dazniai - GSM 900 / GSM 1900
E700 - GSM 900 / GSM 1800
E710 gali irasyti video

Tai gal galit atsakyti kuom tiksliai skiriasi E700 nuo E710 apart blico? Kokias dar funkcijas turi E710? Nekaltas

siaip tik skiriasi tuo kad eina blicas ir meniu naujesnis softas naujesnis biski skiriasi isvaizda plonesnis biski o tu galvoji nauja ar naudota pirkt nes pats ieskau E700 tai ziurejau 3 visi gerai padrozti buvo

Na galvoju kazka naujo,todel ir klausineju,siaip norisi kazko su daug pribumbasu tokio samsungo arba Nokia 6230 ,bet man kaina nepatinka,nes man moketi 900lt uz mob per daug,paskui drebek del jo kad nepamestum ar kur nesudauzytm per koki baliu,todel dabar esu didelese apmstymuose,o siaip jei pirkt tai esi labiau linkes pirkt nauja,geriau brangiau sumoket bet tai bus naujas ir tvarkingas Taip bent jau mano nuomone

Kurioj vietoj tas blicas pas E 700? ŠypsenaTuriu tokį modelį ir man blicas nemaišytų,bet nerandu… Cha cha

Kiek zinau tai e710 filmuoja,o e700 ne

E700 neturi turi E710

O gal kas nors žinot ar prie E 700 nėra pridedamo blico? NekaltasVisai kitos kokybės gautųsi foto su blicu…

Samsungams labai retai buna prijungiamu priedu, iskyrus laisvu ranku iranga ir pan Nekaltas