Gal kas padet galetu? Gal kas Kaune zinote, kas gerai ir kokybiskai dirba su duslintuvais?

Gal kas padet galetu? Nekaltas Gal kas Kaune zinote, kas gerai ir kokybiskai dirba su duslintuvais?

skeleton tu ce mazdai taip? Nekaltas

Mazdai Juokiasi Juokiasi Juokiasi Na ir privertiai cia mane nusijuokti Juokiasi Na jeigu mazdai, tai pats su draugeliais turbut dar 5 vamzdzius pravesciau Cha cha Juokiasi Padaryciau tiung triumblik Šypsena Juokiasi Ne aisku kad BMW, mazda yra mazda Cha cha

skeleton, susirask bangini arba parashyk man i privata duosiu jo nr, pasiskambinsi ir pasiklausi ar imsis jis shitai daryti ir tuo paciu pasakys kaina Laimingas

skeleton >> manau kad tau geriausiai atsakytu tie meistrai, nei mes, nuvaziuok kur rasiau ir pasiteirauk , info gausi manau pilnai, labai neblogi ten zmogeliai dirba.

Na tai dabar yra trys varianta: 1) aleksote 2) elektrenu gatvei 3) banginio pagalba OK labai aciu Aluso gal dar atsirastu?Nes kuo daugiau, tuo geriau, gali derntis su kainom kazka, kokybe ir pan. Mirkt

Na ten seip neblogai daro, bet mano atweju tai nelabai, ba buwo bakelis nutrukes tai kreiwai priwirino ir galas buwo nulinkes Liūdnas na ir uz toki apwirinima paeme nemazai… As ten daugiau newarysiu!

Tai aleksoto variantas lyg atkrenta? Nustebęs

Nu nzn, cia gal tik man taip buwo Nekaltas Seip dar viena vieta aleksote toks Tomas sawo chatoj su garazu ir t.t. wa ten tik girdejau kad gerai daro tik nzn kaip nupasakoti! As manau kad geriau i kokia firma nuwaryti, aisku kainuos bet jei blogai padarys tai laiswai galesi 3.14sti prota kad perdarytu, o garazeli nelabai pasisakosi! Nekaltas

na vienas varijantas tai ne varijantas, pabandyk ir suzinosi, o siaip tai visi klysta, gal nuotaikos ir darbo stimulo nebuvo tuo metu darbininkams, aisku tai nera pateisinama priezastis, bet vis delto manau ten galima pabandyti Taip

HHHHhhhhmmm…na jo tiesa sakai, reiks pavazineti dabar pasidometi, kainas, apziureti siuloma kokybe ir t.t.Bet mazokai dar tik pora variantu, butu labai malonu, jeigu kas dar ka apsiulitu Kietas

mazdauk nors paaiskink, as pats is Aleksoto esu, manau kad turiu pazinoti, gal ir galesiu temos autoriui paaiskinti kur Taip

Vaziuoji Veiveriu gatve,kerti europos prospekta,suki i pirma gatvele po kaire,pavaziuoji 100m suki i desine,ir po 50m antra ar trecias namas po desine.Tenais yra reklama.Nebrangiai ir gerai daro.Tomas vardas.

Aciu, aciu visiems Apkabinimas gal dar kas ka pasiulitu, gal dar kas ka padetu? Kietas

O gal netycia, dar kas ka parekomenduotu? Nekaltas

jei dar reikia tai man pasakyk zinau kur gerai daro dusliokus Šypsena galesiu parodyti Kietas

Na, jei nenori į garažus pas Vickas, arba pas Joną pažistamą žinau vieną servisą. Kaminai iš ugnies atsparaus metali, vietoje lanksto ir daduria kiek reikia. Diedai mąstantys, patys sutvarko ir randa išeitį… Bet tau kainuos ne 30 lt Šypsena… Žiūrėk ko tau reikia kokybės ar pigumo, jei ką, private parašysiu. Man bakelio tvirtinimas su triubų išlankstymu, troiniku darymu ir kitu freestyle’u kainavo 180 lt, į tai įėjo medžiagos, darbas ir 6 valandos darbo… Palyginus nedaag.

Ir as patariu vaziuot i elektrenu gatve,ten tikrai gerai daro,tik va kaina tai… Beje nuvaziuok ir susitark nes bent jau vasara tai eiles buna Laimingas

mhm Taip elektrenu Taip

Sveikuciai dar karteli, Tai va, kreipiuosi i jus patarimu, pasiulimu, kur butu galima Kaune nuvykti, kas gerai uzsiema ismetimo sistema ir zinoma uz nemilijonines sumas Mirkt Keiciuosi bakeli, noriu prasivesti dar du vamzdius pagal buferio konstrukcija, na kad butu bendroj sumoj 4 iseinamosios angos ir ieskausi kas dabar Kaune, tai geriau galetu atlikti?Vieni sako varyk tipo i garaziukus, viska tau ten padarys labai pigiai, na tikiu, bet tai manau kokybe, tai ten nekokia Blogai Kiti pavardino keleta firmu, sako varyk ten jie kokybiskai ir gerai padarys, tipo ant kazkokiu gumu pritvirtins ir t.t., kad nekabaluotu, kad nesulauzytu buferio na ir t.t., bet tai kaina jau nemaza.Tad kreipiuosi i Kauno banginius, gal jus galetumet parekomenduoti Kaune kas nebrangiai, bet kokybiskai uzsiimtu tokiu darbu?Gal kazkas jau buvote susidures su tokia problema?Na didelis aciu iskart Alus Apkabinimas