Gal kas nors noretu papasakoti apie bangieciu MEETus?

Gal kas nors noretu papasakoti apie bangieciu MEETus?

LabasPapasakokit, ka jus ten veikiat, kur susirenkat ir t.t. Labiau domina Vilniuje organizuojamiTūsasTūsasNekaltas

Tu geriau sudalyvauk viename iš meetų - pati pamatysi.

o ar yra is senbuviu nedalyvavusiu jokiame meet’e, jei taip - kodel?

BaisuDrovusLabasAlusTaurėAlusTaurėGirtasApkabinimas
Cha cha

Manau, kad yra. Ne visi čia dalyvaujantys jaučia realaus bendravimo poreikį

norejai pasakyti realaus bendravimo poreiki su bangieciais ?

Kodėl tik Vilnius - kiek girdėjau kiekvieno miesto meetai skiriasi bet taip tai visi linksmi ir paprasti - niekas niekuo nesistebi visi draugiški - ko dar reikia.Mirkt

Man labiausiai patiko, robo, kad NIEKAS NIEKUO NESISTEBI Mirkt

TaipTaip Būtent

bet jei jie yra senbuviai ir noriai bendrauja virtualiai, ar tai nereiskia, kad zmones turi realaus bendravimo problemu? tik klausimas, jeika, skant ???

Būtent - jiems reikia tik bendravimo netu - gal yra tam tikrų priežasčių - nėra ko gilintis tai liečia tik juos.
Šypsena

Man irgi - aš atkreipiau dėmesį - kad tai ko gero vienas iš pagrindinių skirtumų kuris skiria meetus nuo kitų balių - čia visi susitiko ir išsiskirstė ir neaptarinėja kas su kuo kaip ar ką tas padarė ar anas
ŠypsenaTaip

Vilnius todel, kad tik ten galeciau sudalyvauti.

Vilniuj 30plius meetu jau senokai nebuna…tik privatus 2meetai, arba grupiniai 3meetai…
o kaune kaip Kaune… ten meetai "vestuviniai"

Na, susirenka zmogeliai i kokia kavine, kol dar pusiau blaivus skuba nusifotografuoti, kad paskui apkabinetu savo nuotraukomis visas imanomas vietas. Po to buna gerimas, vemimas, slapinimasis po stalu, sokiai ant stalo, prasideda visuotine orgija kol neisvaroma is kavines, toliau pratesima randa kas kur - ligoninese, blaivyklose, svetimuose pataluose. Toje kavineje kur buvo tampa nebepageidaujami, tai iesko naujos ir vel is pradziu…
Bent jau as taip isivaizduoju is nuogirdu, nes pats dar jokiame meete nebuvau…

visi prisigeria kaip kiaules, paskui moterys pasikelia sijonus o vyrai nusimauna kelnes, o otmorozok kimba i darba …

Meluoji ir net neraudonuoji…

kraupu…

o kuom stebetis?