gal kas jau bandet?

gal kas jau bandet?

Aš tai dar nebandžiau.

Aš tai siunčiu, prastumsiu laiką iki vakaro.

suinstaliavau, pridedu rolę hyper-v ir nebeužsikrauna kažkodėl Laimingas

Darbe tik parsisiųst spėjau šito iso. Bet tik su Windows 8 RP pasibandžiau biškį. Kokie skirtumai nuo Betos? Ar tikrai kraunasi dabar į Metro?

nu puciames paziuret, kas per crap’uva, ar nereiks tik sauksto, sakutes ir pelio keist i chopstick’us.

Bandžiau, bet pirmą versiją, prieš kelis mėnesius, nepatogu labai valdyt buvo ir manau, kad nelabai įprasi, nebent patobulino antrą versiją. Netyčia juk gali šeip sau pelę paslinkti, o tau iššoks control panel ar dar kas, nebent reiktų laikyt padarytų vidurinį ar dešinį mygtuką.

gal microsoft galvoja apie touchscreeninius serverius

su kaliegom pavarte nuo sono ant sono, isvada - What is the problem with Michael Jackson? (youtu.be/wwySzkpyMfI)

Virtualkėj nenori šita versija įsirašyt, jaučiu dėl PAE-NX reikalavimo. Tai teks toliau Windows Server 8 Beta pakankint Šypsena

Tas pats man su Windows Server 8 Beta. Neinstaliuoja rolių…

pasiimiau kompiuterį su 7 serijos chipsetu ( Intel DB75EN ) susinstaliavo ir veikia, bet nieko gudro

Siaip fuflo 8 kolkas yra : 1) tas metro yra lievas ant pc 2) vienintelis geras skirtumas nuo 7 - tai keliom sekundem greitesnis uzsikrovimas, kuris irgi ne stebuklu pasiektas - tiesiog isjungta daug ivairiu servisu ir kitu nereikalingu dalyku. Isvada : pragyvensim su 7 tuos 8 ir bedos nematyt, kaip vishta buvo lieva, taip ir 8 bus lievi, gal su 9 ar 10 versija ateis ms i prota ir atskirs zaisliniu telefonu ir normaliu kompu os. Ir dar noriu perliuka numest : bandyt os’o beta versija kreivoj virtualkej tas pats, kas smaukyt su gandonu …

Man tai webų scrolinimas lagina, video kartais taip pat. Su win7 to nebuvo. Dar šiaip kokį errorą išmeta kartais ir išsijungiat, bet tai nesigilinau, ok spaudi ir viskas. Greitai gryšiu prie 7.

na tai lol - bugai, ne final versija gi Cha cha

Nu tai lol’e suprantu, todėl ir gryšiu prie win7, o ne ieškosiu sliekų po lietaus.