Gal kas gali padeti uzmusti laika?

Gal kas gali padeti uzmusti laika?

Tykiosiu atsiras tokia panele, kuri pades man pamirsti apie tai, kad esu vienisas vilkas. Ir kad galima jausti, kad yra siela, kuri laukia taves.

ant romantikos patrauke?

Nujau nujau, nejau gi taip blogai?Apakęs

o kam dabar lengva?Apakęs
manCha chaKietas

gal ir gerai dabar, bet betvarke nusibodo. o taip reikes stengtis, kazka veikti. nes peles pasikore pas mane, o tarakonai pas kaiminus perkeliavo.

ne geriau nueit i abaka ir ten prisest prie merginos? kazkaip nepatikimai ir net kvailokai man tos internetines pazyntys atrodo…

Man tikrai nuostabu!!!Liežuvis

ash tokia vienisha visishka doora, kuri galetoo padeti tau uzhmushineti laika. na o blogiausiu atveju galima uzhmushineti mane. vistiek man gyvent atsibodo. Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

tikrai drysciau gincytisMirkt

jau buvo ir ne karta. paprastai pana is kabako namo vesiu tik pasi…ti. okia jau mano natura

cia ziuriu visus “optimistines” nuotaikos aplankeApakęs zmones kas jum nutiko???Apakęs

sveikinu

zinai as juk ne manjakas, kad zudytiLiūdna o jei nori tikrai praleisti laika kartu, Paskambinknr man i prv. ir susitiksim.

o jis dar skundziasi viengungio gyvenimuApakęs

acad raše:
zinai as juk ne manjakas, kad zudyti o jei nori tikrai praleisti laika kartu, nr man i prv. ir susitiksim

jau buvo ir ne karta. paprastai pana is kabako namo vesiu tik pasi…ti. tokia jau mano natura…

chia tipo tokiam pabendravimui?? Cha cha Cha cha Cha cha

nu atleiskyt Liūdna
ne , noriu vienintekles ir nepakartojamosŠypsena va kad ten butu tavo nuotrauka tikrai tiktum i zmonosŠypsena

jop, zinai galiu pasakyti atiduosiu laisve uz ryte paruostus pusrycius ir iskelbtos drabuziusŠypsena

Protingas senukas Taip

Teisingas politikas ir taškas Taip