Gal kas gali mane mokinti anglu kalbos

Gal kas gali mane mokinti anglu kalbos

Esu vilnietis, labai noriu ismokti anglu kalba gerai. As galiu atvazineti vakarais ir savaitgaliais, tai gali buti ir salia Vilniaus. Jeigu kas i tai paziures rimciau rasykite i private.

Laba,

As prie 1.5 menesio mokiausi kalba privaciai, pas viena magistranta. Labai liuks mokytojas. JIs pats atvaziuodavo pas mane.
Jei domina - parasyk, duosiu ko koordinates. Žvaigždė

o as pati mokau sestokus ir penktokus privaciai Cha cha kadangi ne magistrante, o antrakurse, tai ir kaina atitinkama Cha cha bet dabar turiu ir kt darba (WRC), tai kad laiko nelabai ir turiu Nekaltas nors…

Mielai padeciau,bet nezinau kiek tau metu ir koks lygis…
O pati esu pirmakurse.

O ash mokausi anglu filologijoi VU ir dirbu mokykloje anglu kalbos mokytoja, taip pat turiu ir privachiu mokyniu. galiu ir pati atvazhiuot jei ne labai jau ne kitam miesto gale Mirkt. na taip pat ne magistrante dar Nekaltas

na va Šypsena pasiulymu daug Taip belieka tik issirinkti Laimingas

Laba,

As prie 1.5 menesio mokiausi kalba privaciai, pas viena magistranta. Labai liuks mokytojas. JIs pats atvaziuodavo pas mane.
Jei domina - parasyk, duosiu ko koordinates. Žvaigždė

O ash pamenu karta mokiau viena prancuze chemijos anglishkai…
kol pats prancuzu ishmokau Cha cha Cha cha Cha cha

na, va kiek pasiulymuApakęs

Aciu visoms ir visiems. Kai kam parasiau i privatu, kai kam ne. Mano lygis vidutinis, bet man sunku susigaudyti laikus. Jeigu kas manot, kad galit padeti-rasykit.

Ateik i EFC Darkside pamokele versti tekstu, pamazele ir ismoksi, ir dar nemokamaiCha cha

TaipCha chaGerai