gal kas dirba su trimate grafika

gal kas dirba su trimate grafika

geriau nusipirk daugiau RAM. Jis dabar pigus. Galesi galingesne 3d programa naudotis (Lightwave, MAX, ar Maya). Anksciau ar veliau vis tiek prie ju noresi pereiti, taigi pradek mokytis nuo kurios nors is isvardintu, sutaupysi laika kuri isleistum paprastesnes programos isisavimimui.

3D Max
O gelezi tai upgreidink, 64RAM siandien maziau negu minimumas

lengva pasakyti rama didink kai pas tave normalus kompiuteris.
pas mane laptopas ir ramas kainuoja labai labai daug

tinklas :: tai jbtwmt… kas su laptopu kuria 3D… pirmiausia vaizduoklis niekam tikes siam reikalui, antra abejoju ar gera vaizdo korta yra… nusipirk normalu kompa ir daryk per visus galus ta 3d…

Big H.

Hashe rašė:

tinklas :: tai jbtwmt… kas su laptopu kuria 3D… pirmiausia vaizduoklis niekam tikes siam reikalui, antra abejoju ar gera vaizdo korta yra… nusipirk normalu kompa ir daryk per visus galus ta 3d…

Big H.

pats zinau , kad su laptopais geros grafikos nesukursi,
bet siuo metu negaliu pirkti normalu kompiuteri(nera kur padeti ir kelionese jo nesivezinesi )nor finansai ir leistu.ir laptopas mano naujas galeciau iskeisti i gera normalu , bet tada puse metu maziausiai kai nebunu namie tektu be kompiuterio apsieiti

gal kas dirba su trimate grafika.
parasykit su kokia .
pasiulikite su kokia programa dirbti kuri nera reikli ramui ir grafiniams gelezims.
ramas 64 mb

3Ds Max R3/R4
Mano manymu pradek nuo ramo ir baik vaizdo plokshte.
Apipleshk banka ar ka tik susivairuok ir viskas bus ok. Šypsena

nu as pradejau nuo bryce 3d rev 3.1. Renderiavimas tik daug resursu sueda, o paciam darbui 64mb RAM uztektu. Ir dar, kazkas rase, kad noresis pereiti prie rimtesnio softo - tai true. As irdi noriu pereit prie rimtesnio softo tik reiktu URL is kur parsipoost