Gal kam?

Pigus? Kazkaip isivaizduoju kad tas kinietiskas pigus nera labai jau pigus?

Rafinuotas —> a8 orine pakaba nelabai genda, nebent rida gerokai virs 300kkm ir eksploatuota toli grazu negeriausiomis salygomis… siaip ir po puse lemo jos laiko Šypsena kazkaip turiu nuojauta kad taviskes a8 buvo puslimonines, ir nereikia gydyt man apie ledus, nes ledo tu niekada neturejai ir neturesi pirkdamas pigiausius variantus Mirkt o kiniskas a8 priekis, kaip ir 21 ratai ant sito modelio - yra tragedija Kietas

Salona tegu nufotkina…

rafinuotas . nera nuorodos,pazystamas siule

petrai niekas taves apoe.ledus ir negydo tik nesupratau prie ko cia mano tireta a8? as kalbu apskritai apie tokias a8… del puse lwmo su vienais amortikais.gal maziau kliedek…kalbi lyg dirbtum audi centre ir zinotum viska Cha cha juokingi man tokie pasakoriai apsitriede. gal nuvaziuok pas tuos kas dirba su orinem pakabom apsvies tavo kvaila mastyma. beje su mano buvusia a8 bedu del amortiku nebuvo… bmw e65 dyzelis yra visapusiskai geriausias mpdelis is.savo konkirentu. jei pormas aspektas islaikymo kastai…

beje kas del kainos is.kur istraukei.kad pigiausias perku? uz savo a8 mokejau 28 gabalus pries puse metu. tau cia ji pigiausiai?

“kelias štukas” dametus gal ir nieko būtų vietoje slyvos Nekaltas

Tom4s>kai pirko,negalejo rodyt visos sumos,dabar tas pats parduodant Mirkt