Gal kam stebuklo?


Gal kam stebuklo?

Toyota Corolla 1.4 D4D Terra (lyg pigiausia komplektacija + webasto veikiantis nuo mygtuko salone paspaudimo, kai įjungtas degimas - labai greitai sušyla) 66kW (atrodo) sedanas, 2008m, 150k km, reali rida, viskas aptarnauta pas Toyota - 6k Eur kaina Cha cha

sedanas Blogai 1,4 d4d Blogai ieškok glūšo

aš jos nepirkau ir nepirkčiau Špyga bet yra gi mylėtojų Apkabinimas Darbe pas mus parduoda šitą. Pliusas tas, kad sąnaudos tikrai mažos (nelendant į greitkelius) ir tas webasto, daugiau nematau nieko gero pas šitą auto Ne NekaltasAi dar - NEGENDA !!!

gal dabar reiktu sakyt - NEGĘDO

nu aišku čia ne volga, bet vistiek, pokolkas negenda Špyga o kaip bus paskui negali žinoti Labas

6k, eik tu px Cha cha

uz 5 isnestu ant ranku sita toyota, net neidejus skelbimo

Tips, tai kad jų kainos tokios, kas man irgi nesuprantama Cha cha

trulikui pm parasykit Taip

6000 euru uz 7 metu senumo, 66kW (kas automatiskai reiskia pacia biedniausia koNplektacijE) cainika Cha cha zjbs! Gerai

Bijau pagalvot, kiek normaliu masinu uz tiek iseina:autogidas.lt/bmw-320-e90-d-touring-universalas-2006-0127202 470.htmlautogidas.lt/volkswagen-passat-b6-tdi-comfortline-sedanas-2 007-0127159169.htmlauto.plius.lt/skelbimai/volkswagen-polo-1-4-l-hecbekas-2010-ben zinas-4295249.htmlauto.plius.lt/skelbimai/mercedes-benz-a180-vienaturis-2008-dyze linas-4130248.htmlauto.plius.lt/skelbimai/volvo-v50-2-0-l-universalas-2009-dyzeli nas-4235264.htmlauto.plius.lt/skelbimai/honda-accord-2-2-l-sedanas-2006-dyzelin as-4288202.html

bet kažkas vistiek perka tas tojotas Apsvaigęs

Vilnieciai Taip

gal paimti perpardavimui Nekaltas ir kokį rafinuotą versliuką prasukti Cha cha

100e pakelsi Gerai

statau kad nera ten jokios webastos Cha cha

Pikcius, ka pralosti nori? Mirkt

Speju tik uzvestai masinai tas webasto veikia, arba nuo akumo

Tips, o tai aš netaip rašiau kažką “webasto veikiantis nuo mygtuko (thumbs3.ebaystatic.com/d/l225/m/mJa7sftd6VgVIWfneG1AZOA.jp g) salone paspaudimo, kai įjungtas degimasNekaltas Kalbėjau su webasto montuojančiais, galima buvo už porą šimtų eurų pultelį pasijungti be problemos, bet darbinei auto nedaryta Špyga