Gal kam reikia?


Gal kam reikia?

1997m. Dodge Grand Caravan 3,8 benzas/dujos, automatas. 7 vietos, sviesus odinis salonas, el. valdoma vairuotojo sedyne, du peciai, autopilotas, antipraslydimas, abs, oro pagalves ir t.t.

o DRL kodel neirases tarp navarotu Cha cha

nes jie kaip gabaritai, kadangi faros amerikostaniskos Cha cha

foto.terpe.lt/inkelti/20130404/i91_559204_101097240086360_20206 37976_n.jpg

duju nuo 18-19 miestui ir nuo 15 trasoje?

ne nereikia

duju iki 17 mieste. dabar turetu maziau valgyt, nes pakeiciau filtrus, tepalus Cha chapilnas bakas duju su nuolaida 113lt Šypsena

jis benzo 18 eda, nepisk proto Cha cha

as ir kai tepalus pakeiciu man sanaudos sumazeja 100g Taip Cha cha

va va,naparnikas kai ziurejo tokius,snekejo su forumieciais voyageriu klubo,dauguma tokius skaicius sakydavo…paime 2.0i mechanika ir padujino,tik ne grand Cha cha

nu su 30 litru duju sugebejau nuvaziuot 155 mylias Nekaltas ir cia vilniuj. aisku, mano marsrutas geras. pries astuonias ryte iki moksleiviu rumu ir po septyniu vakare atgal i pilaite

moksleivis Gerai

kiek zinau, is visu situ gaidziu, 3.8 vienas geriausiu motoru

nu va prasideda- marsrutas geras… Cha cha Cha cha o isimesk su juo i kamscius, rodys virs dvacoko benzo. vazineta su 3.8 ilgu. Be be be

Trulykas 3.3 ir 3.8 vienodi praktiskai. bet 3.3 maziau ryja, o kad galios jaustusi, kad maziau, taip nera. Ne

Tai kad Neon sunkiai į Lampėdžių kalną pakyla, tai kaip toks pakiltų? Nekaltas Idealiausias variantas voyageriui 3.3/3.8 Su 2.4 dar dar galima pavažiuoti. 3.0 mitsubishi nesiūlyčiau

o tai ką dabar pirksi?

benzu as nevazineju. benzo man uztenka 15 litru porai savaiciu, kol dujos isijungia. trasoj sitas isvis iki 10 kapoja. man benzo sanaudas kompas rodo ~19. bet pagal duju suvartojima, pagal pylimus, matau, kad duju iki 17 litru. gi ne is lempos skaiciuoju. ziuriu kiek uzpilu ir kiek pravaziuoju

Robis, jau nupirkau Šypsena