Gal kam reikia Shell lipduku? Xaliavaj

nu ir as uzsakiau… paziuresim kas bus… kaip tas laiskas atrodo? tai gal i pasto deze netilps? Cha cha

del viso ko didesne isdrozk Taip

beje, kaip sugebejai i minusa krist? Apakęs Cha cha*CELICA Atkaklus dalyvis Klube: narys Parašė žinučių: -17

pagrindinis mano nikas yra Mafinis bet neleidzia man su juo reikstis auto.banginiu klube tai pasiemiau draugo profaila (jis jo nesinaudojo) prirases nesamoniu buvo tai triniau jo pasisakymus, taip ir gavosi Cha cha

geras! Cha chaistrinei daugiau, negu jis parase? Nekaltas Cha cha

Ble ant bajerio uzsakiau, tai siandien atsiunte man tuos lipdukus Apakęs netruko net savaites…

Na as pries savaite irgi uzsisakiau, bet dar neatsiunte. Laukiu. Nezinau kur juos desiu, bet tsakant dovanotam arkliui i dantis neziuriu Cha cha

pagaliau ir as gavau,uztruko 11 dienu Šypsena

as jau gavau uztruko 6 dienas Cha cha

Vo kaip atrodo… [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/241.1 55461.1…-=(577275059](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/241.155461.1…-=(577275059)

valio ash irgi siandien gawau Taip Laimingas uztruko 5 dienas

ir man atsiunte taip sakant By air mail, ir ne betkokiam voke o ROYAL Šypsenanu ka zodziu fainiai, tik nezinau kur as juos desiu, turbut atiduosiu maziem vaikam Šypsena, iskyrus ferrari zenkliuka Šypsena)

matyt viena siunta i lietuvele parejo, kad visi gavom… o ta ferari zenkliuka reikia uzsiklijuot vietoj masinos orginalaus, vis tuningas bus… Cha cha

Cia rusiskai: “Na xaliavu i uksus sladkij” nemokamai ir actas saldus Taip Gerai Tūsas

As irgi gavau bet siunte ilgokai, gal daugiau kaip 2sav… Pavargęs

as gavau,nors maniau kad nebus,visai nieko kaip haliava Girtas

gavau ir as Taip Gerai

ir man atejo per savaite … Cha cha

Aciu. Jau laukiu Mirkt

Reiketu lipduku Cha cha