Gal kam reikia Shell lipduku? Xaliavaj

Gal kam reikia Shell lipduku? Xaliavaj

Tai va jei reik xaliavu shell su ferrari lipduku. Rasykit cia !

Nu reiktu NekaltasO kas toliau?

nu jei su ferrari tai man pravers Nekaltas

vuo joukdare

shell.com/home/ferrari-en/html/iwgen/motorsport/app_sticker s.html Atsiuncia voka mazdaug per 3-4d oro pastu ŠypsenaToki nemaza vokeli Cha cha Cha cha

NU BET JEI REIX MOKET!!!! Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

senas bajeris. tai vadinama freebies. pabandziau uzpildyt - per tris dienas atsiunte Taip

tiesiai i pasto deze?

Nu i as uzpildziau paziuresim kas gausis,atsius ar neatsius Šypsena

Tu ka, tiesiai! Aisku kad ne, per pasta, po to lektuvu po to vel i pasta ir tik tada i pasto deze! KietasPS. O siaip kas netikit, tai internete yra tonnos visokio slamszto suinciamo nemokamai, gerai paieskojus galima gauti net puodukus, peles kilimeslius ar marskinelius (tie kuriuos gavau buvo tikrai puikios kokybes ir jau ne vienerius metus nesioju! Cha cha )

aha cia tos lipuckos, kurias uzklijavus netrukus apsilupa ir neina normaliai iki galo ja pasalint Cha cha

visos sekos nezinau bet radau pasto dezej Taip biski net nustebau

taigi jau tuos lipdukus reklamino dar vasara cia kazkas po klubus.. brolis mano dar dabar vis siunciasi juos, visiem draugam pridalino ir prisiunte...

po triju dienu bus pasto dezej Mirkt kaip man buwo Šypsena bet vokelis tai nebazas buwo Cha cha

o, tas magishkas zhodis - chaliava Cha chaTuriu tuos lipdukus, nu ir ka? Kur man juos kisht? Šypsena

Tai ar atsiunte kamnors?

tikru tikriausiai atsiuncia, pac gavau.. pries kelis menesius buwo tokia tema, tada uzsisakiau, savaites begyje jau gulejo pashto dezej. Paskui ieskojau tos temos kad dar uzsisakyt, nes dingo kazkur tas adresiukas is kompo mano, bet neradau, o dabar uzsisakysiu vel ! Šypsenaten atsiuncia viena lapa tu lipduku, bet siaip yra pora formuliu ferrari nemazu tokiu, pora salmu, dar sumis su kazkokiu kitu lochu laikantys taure, ir zenklai firminiai shello ir ferrari

man reikia jei ka

Savaite laiko laukiu,ale neatsiuncia Šypsena