gal kam pugo


gal kam pugo

tikrinu rinka Cha chaautobonus.lt/auto/skelbimas/peugeot-407/lt/88261

Nematau pliuso: buves anglas Nekaltas

Sugalvok dar kur idet Cha cha15min.lt/ji24/receptas/gruziniski-kepsniai-1062Cia kame fyske druskint ne mesa, o zarijas, tolygiau isisudo?

Dar taip negirdejau Nekaltas

Visuose Klaipėdos rajonuose fotkinai ???

gaila pitako ant auto+, autogido?

reik jau mirtinai tvarkyt. kartais ant laisvu jauciasi lengva vibracija(gali but prukstukas), nors tikrino ant kompo lyg ir geri parametrai. Granatai zopa(buvau ruden keites granatos apsaugine guma) bet xujovai pakeite, dabar visa granata keist reik(granta 100lt + 60 pakeitimas). Ir kebulo lyginima reik padaryt be dazymo nes sparnas ir dureles turi tokiu idauzimu. Ai dar kasiakas vienas, esp zibet pradejo. kazka rudeni tvarke man abs davikli ar ka ten, ir pripjove kazka kartais ziema uzsidegdavo, dabar jau pastoviai dega. Vot pas mane meistrai nx, daryt po du kartus reik BlogaiRHC tai kad po 15 kainuoja. Parduot net ir fiziskai negaleciau, nes dabar yra su UK numeriais, paziuresiu jei paklausa yra mesiu ant lt numeriu praeisiu TA ir tada pardavinesiu. Tai kaip ir nera logikos rimtai pardavimu uzsiimt kol ant uk numeriu - tokia atvesi zmogus speju pasiulys kokias 6k Cha cha

5000 lt ir galima rasyt sutarti

Prie ko cia daviklis ir esp? esp pas mane uzsidege net tada, kai filtras kisosi Mirkt

Meistrai Gerai, bet jeigu dirba už manijos šokoladuką arba iš baimės, tai gal ir nieko Gerai

o kaip tu paklausa suzinosi i kazkoki niekam nezinoma puslapi patalpines?

nzn cia surista kazkaip abs su esp, jei abs xujovas tai esp meta iskart. meistrai tai kaip ir visi, kartais pjauna, kartais normaliai… pvz audinei išsuko gerai. turbina ant a8 4,tdi nusprogo viena, tai galvojau zopa pusantro gabalo. pyst nusieme turba isarde turbinos valdyma pravalae ir vuolia. viso 200 litu. geri meistrai tie, kurie nexalturina, t.y. kazkas xujovai, jokiu devetu, dedi nauja su aplink visais mazgais, tada tikrai negrįši atgal, bet ir piniginei skaudės… todėl ir renkasi daug kas kitoki remonto būdą nei kad dileris siūlo…

Autopliusas ir autogidas mokami Cha cha 10lt tai cia du alaus kokioj knaipej - per brangi investicija i rinkos tyrimus Cha cha

I pliusa dabar 15lt lyg kainavo,i gida 10

nu siaip tas autobonus ganetinai ziurimas nvs šalių.

I nvs sena pezo dyzelini univermaga, ahujet varke jauciu, einama preke Cha cha

nesu girdejes Ne

nvs- ot triox do piati, pri tom, shto kubatura menshe chem 1500 kubicheskix Labas

koks tolkas nerasyt skelbime kad vairas perkeltas?