Gal ka domina? S6


Gal ka domina? S6

gal Pavargęs

S6 jau lietuvoje, juodas recaro salonas, verstos odos lubos, telikas. Jeigu kazka domina PM

daili. dociau kokius 15k litu Cha cha

Rafi uz panasia kaina ir parduodama

pirkit geriau reta sliva autoscout24.eu/Details.aspx?id=225974240&cd=634927358080000 000&asrc=st|fs

o jei taip imeti su tikslu uz 12 parduot, o zuvedra pst ir 15 pasiulo Juokiasi Sakai “kaina panasi i siuloma, numesiu pora simtu” Girtas

banga.lt/files/club/201304/51614b8045d08.jpgrandat savo svajoniu ponia?

[banga.lt/lt/2club.club_file_view/977901.241-=(1500896383](http://www.banga.lt/lt/2club.club_file_view/977901.241-=(1500896383)man ta senoji,ty sita kur blogietis siulo jauciu grazesne,nei ta is linko Nekaltas

vidurine

realiai nx bjaurios visos Blogaibet pripisus vodkes, sueitu jauciu. Nu ta pirma is desines, antra is kaires ir vidurine, po kokiu 300-400gr vodkes ir nepisimo savaites, statyciau rakam Cha cha

dr niabiajokauk. Naujesne yra naujesne Paplepėkim

Woris>o kas belieka naujesne turint Cha cha

oj sorry as pagalvociau cia rs6 Cha cha

jei mechanas,tai 15 ciujiu nesunkiai susirinks Cha cha

bl, vakar dvi cioces snekinu, galvojau studentes is kaimo, sako “esam grynos vilnietes, DAR nestudentes”, nu px, sakau abiturientes? atsakymas “DAR ne, nuo rugsejo busim” Juokiasi kazka suvapejau “tada labai gerai atrodot” Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Woris>va bbi zino kuria pirkciau,jei stovetu tokia sidabrine naujesne 10-12klt brangesne ir 2metais naujesne ir salia S6 pilnute Nekaltascia tas pats,ka stovetu e39 M5 vs e60 525i Skaitaukad naujesne,tai fakts,kad isvaizda,smulkmenos visokios malonios…bet siuo atveju as tikrai abejoju ar pirkciau ta a6 naujesne

siaip musimas visai nieko:auto.plius.lt/skelbimai/audi-s6-4-2-l-universalas-2003-benzinas -2828487.htmltik aisku tokiam liutui eriuko kailis, t.y. spalva kazkaip niocin. Vistik masina su sarmu, turi buti viskas idealu iskaiant spalva, salono spalva, koomplektacija… Va blogiecio spalva padoresne…

siaip butu mechanas S6,tai isvis pasakecia…remontas pora klt,duja 3klt,kasiakai koks klt ir turi zveriuka uz +/- 20klt…turbut vieni pigiausiu Kw rinkoje Cha cha

Kas butent negrazu? Kad man jos bjaurios?? Ar kad rakam statyciau tik po geru keliu simtu gramu? Abiem atvejais tegu jos dziaugiasi, pirmu - mano skonis nesutampa su visu, antru - tegu dziaugias, bent zaisda neuzgys.