gal galit patarti?

gal galit patarti?Šypsena

sveikuciai,gal galit patarti ka draugei pavdovanoti (geriausiai), bet ne paprasta dovana,o kaip buna is prikolu, nes mes su ja visur kartu einam i gimtadienius, tai mano visas mintis ji jau zino,o daugiau nieko nebepavyksta suzinot… Liūdnas

Nzn, tavo amziaus, bet jei esi vyresne ir turi pinigeliu uzsakyk striptizo sokejeli

Jo, pagal amžių: 1. Klounas; 2. Striptizo šokėjas.

Juokiasi Geraitokiu temu dafiga, isijunk paieska, gal ka idomaus rasi…

Nemeluok. Apie Klounus nebuvo.

gerai jau gerai, klounus gimtadienyje sugalvojo ir pasiule p.cvekaitis, turekite visi tai omenyje Kietas

ka zinauw …manauw tiokiu klauwsimu jauw pilna buwo …teij net nenoriu atsakinet… Nekaltas

arlene, o kieno ce gi girtadienis? Cha cha

Tikrai originalus komentaras Nr.2 šį vakarą.

nieka nzn… Nekaltas

ai cia mano drauges Šypsena tik va kad jai 17, tad nei klaunai, nei striptizo sokejos nelabai tinka…

sokejei tynka… Taip Girtas

kazkaip tuom nesidomejau, nes man ju paslaugu kaip ir neprireike, bet paieskojus imanoma rasti… Mirkt

niuz geraj ateplasauw…sen truputuka lewa nuotajkytia man … Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Įskaičiau tik vieną žodį iš tavo pateiktų. Bet čia dar nieko, per radiją sakė, kad greitai jaunimas jau lietuviškai kalbėti nemokės.

krc …nenori neskaityk ka rasauw …nesupranti tawo problemos… ir nesikabinek prie komentaru …ne tauw juos rasauw …

Buvau susidurusi su ta pacia problema Šypsena paskaitinek Laimingas man padejo Taip [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/3206 66.223-=(1596815274](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/320666.223-=(1596815274)