gaidys!


gaidys!

true Taip

Economy mode, pasedi masinoj 20min klausydamas muzikos ir isijungia sita nesamone, neleidzia radijos ijungt, tik su uzkurtu varikliu Užsispyręs

pritariu dėl gaidys Taip Ką toliau rašai jau nebesvarbu Ne Juokiasi

Juokiasi

kad man tavo problemas Juokiasi

Pzda batarkei gal arteja,renuke issijungia irgi,bet kur is naujo nereik norit isijungt is naujo

Juokiasi

dalyviai,koks robio tel nr,du turiu Cha cha galas 16 ar 88?

bl problema Cha chauzmetei fiskei pliusa pastovu ir baigesi prablemaselementarias. p.s. pizo tikrai gaidis

Jokiu problemu su akumu, cia pezo privalumai, visi forumai prirasineti. Sedziu sostinej, plansetke nustipo, prikurke irgi neveikia, radijas negroja, blackberris ir tuoj nustips, nu ir nx ta pezo. Robio nr su 88.

jo, pritariu. antro sakinio skaityti net nereikia. 2007 opelyje irgi tas pats, užtenka dar sykį įjungti radeiką.

kas del rageliu pakroveju…sitie krauna ar tik graziai sviecia? Cha cha aliexpress.com/item/10pcs-lot-Belkin-Car-USB-Charger-f or-Ip hone-4GS-5s-iPod-Samsung-Galaxy-S3-S4-HTC/1857707424.html pas mumi 22lt Valio

1A nevisiems rageliams uztenka p.s. pas mane galas 22 Kietas Valio

22 Gerai Cha chasiaip biesas zino,pas mane Sony pakrovejas,kuris uzpucia rageli per 45min tai 1.5a ir samsiaus pakrovejas,kuris pucia 2val 1a…realiai uztenka ne kiek pakraut,kiek palaikyt ikrovima Nekaltas…gal…musiet…turbut Cha cha

kazin,prie xperios tikrai geras pakrovejas idetas,per 30min iki 80% uzpucia,tik likusius 20% ilgiau,man rodos plansetkes pakrovejas Asus panasus parametrai Nekaltas

Tai palaikyt uztenka, pakraut irgi, bet is esmes geriausia, sveikiausia batarkei kai atitinka originalo amperus. Geresni (universalesni) kur iskartu su 2 lizdais buna, vienas 1A kitas 2.1A ir renkiesi pagal prietaisa

dr, tokį patį turiu, tik be belkin užrašo, 1A, iš ebay jamiau už 1,6$. krauna greitai Gerainepamiršk, kad ir kabelis turi būti tokio pačio ar didesnio laidumo Mirktnes jeigu <=500mA, tai kabelis ir gesins.

cu>tai kabelis nuo 1.5a bus naudojamas. Tips>ka te bbi batarke,ragelio ilgiau metu nesu turejes ir per tiek laiko dar nei viena batarke neuzmale sudo Nekaltas siaip kiek zinau,tai kuo maziau A paduodi,tuo ilgiau krauna,toks krovimas “sveikesnis” batarkei Nekaltas

jo, mažesnis amperažas sveikesnis baterijai.