G. Maceina


G. Maceina

gal po viena tokiu kaip maceina foto dedam? ar nx dar visa jo albuma nuo kudikystes iki dabar imetam? … sazines turekit ir nebukit lodoriais…

Tau, kvaisiau, reiketu tylet uzpakali suraukus kai i diena tiek nesamoningu NBA foto idedi, o cia aktuali foto taigi neurgzk Mirkt

po sita foto yra aktuali foto ir vienam ivykiui uztenka jos vienos… idetum bent metima jo ta lemiama akimirka… o cia siaip foto kazkokia… vnz nepyk, bet susimovei…

checki vis dar negaluoji Kvankt?

Nekaltas

Checki, kitiem aiskini, kad det po viena tokia foto, o pats to sudegusio teatro epizodus kemsi istisai? Tupas tu kazkoks Kvankt? Nepyk, bet man rods tu cia labiau susimovei… Apkabinimas Juokiasi

tau tavo pana grazi - man ne… tau tavo kate miela - man ne… tau tavo suo baisus - man ne… tau tavo masina nauja - man ne… tau tavo darbas pelningas - mane ne… tau nba - sudeges teatras - man ne… aiskiai pasakiau, ar dar ne? … taip kad eik dantis issivalyt ir miegot silto pienelio atsigerus Mirkt

checki tu sau esi protingas - mums visiems ne Cha cha Cha cha Cha cha

cia jau kaip kiekvienas bilas-■■■■■■■ traktuoja Cha cha

Bil4s, teisingai pastebeta Gerai checki, o as issakyt savo nuomones negaliu, kad tai sudeges teatras? daugelis issake ja apie tavo dedamas foto, todel tikiuos toliau gersi mamos piena ir kai pabusi jau nebedesi tu savo foto Apkabinimas Skanaus ir silto tau pieno Labas

tai kas cia per nuomone apie mane “tupas” Vau! kad tau nepatinka “sudeges teatras” , tai as “tupas” … susimastyt tau pirmam deretu, veliau jau tik kitus mokyt isminties, kurios tariamai turi Drovus

‘tupas’ del to, kad aiskini kitiems ko nedaryt, o darai ta pati. pasiskaityk dar karta, jeigu sunku suvokti(6 komentaras). todel tau tos isminties dabar ir reiktu Girtas niekada nepykau ir nepyksiu uz zmoniu pomegius. visokiu yra, visokiu reikia. bet jei taip pats darai, kitam padarius nekisk savo trigrasio(1 komentaras) Labas

galbut deretu pradet nuo to, kas yra fotografija? … taip, tai visu pirma vaizdas… vaizdas, kuriuo norima kazka parodyt… jeigu nori komentuot ir pagirt maceina, eini i tam skirta naujiena ir ta padarai… kam reikia imest stovinti it stulpas maceina… o poto vel imest ji vel vos judanti aikstelej kur tai yra paprasta eiline foto is krepsinio gyvenimo? … kaip minejau treciam (3) komentare, tai galetu but koks lemiamo metimo vaizdas, kamuolio ismetimas, tinklelio skrodimas degant lanku raudoniems remams, o ne kazkoki “visai is kitos operos” imest vaizda… o su mano keliom ikeltom fotkem tokiu nesamoniu nelygink, nes jei ka turiu parodyt tai parodau, jei ne - neparodau… o kad imete trajaka, tai ir mesk tam tikra foto, o ne siaip betkoke… gerai kad dar tiesiog siauliu emblemos neuzdejo … Kvankt? Mirkt Drovus

Nesakau, kad teisinu vertical su tom dvejom foto… To ir nesupratau, kaip pats sakai, butu pilnai uzteke vienos… Bet prisikabinau prie to, kad pradejai vaziuot uz tai, ka pats darai… ‘o su mano keliom ikeltom fotkem tokiu nesamoniu nelygink’ Cha cha Na cia tai drebei… Aisku, kiekvienam tas ‘kelios’ nelygu… 5, 10, 50, 100… Nekaltas

net dvieju is eiles foto turbut nesu idejes… Ne o visas kurias idejau - vertos demesio buvo, to ir susilauke Mirkt

Linksmybės