Futbolo pazaidimas saleje..

Futbolo pazaidimas saleje…

Zmones, gal kas nors Vilniuj susiorganizave sale futbolo pazaidimui? Salciai prasidejo, noretusi po stogu pazaisti ŠypsenaGal kam truxta chebros? Is anxto dekoju uz atsakymus Mirkt

galvojau ieskai norinciu pazaist salej Cha cha

eik i omnitel newsgroup’s ten chebra nuolat kazka oragnizyuoja. Kiek zinau jie jau rado sale, ir gan papigiai, atrodo po 3lt zmogui per savaite

Negi visi futbola pusei metu pamirsta? Šypsena

Nepamirse bet kad turim savo chebra ir losiam Laimingas

as tai palamai jau senai nezaidziau Nekaltas

o man sales futbolas nelabai,nors ir gana idomu…kiek atsimenu vaiksciodamas i futbola daugiau suzibedavau dideleje aiksteleje su neblogu savo aiksteles matymu ir ilgais pasais…o salej…salej futbolas idomus tuo,kad jis kiek dinamiskesnis ir greitesnis,dominuoja trumpi pasai ir tt…idomu butu pazaist salej,gal jau kokius 3 metus neloses ten…

Tai jei jau yra su nostalgija prisimenanciu apie futbolo pazaidima salej, gal organizuojames? Šypsena Gal ir daugiau istroskusiu atsiras? Šypsena

Jo, salej, man irgi ne zholyte, nei patkata padarysi, ne technikos pademonstruosi, erdves mazai, aishku futbolas lieka futbolas, ir zhaist ji norisi.

GeS o tau ka baisu ziema lauke zaisti?

Tai va, lapkriti dar salej pabegiosiu, o nuo gruodzio varysiu ant sniego Šypsena

o gal atvirksciai… Nekaltas

Tai kad ne Šypsena Lapkriciui sale susiradau, o kaip gruodi bus, nezinau Šypsena)

antix tu turbut ysiwaizduoji kajp mane prajuokinai! Cha cha Cha cha Cha cha bet gal garsiai nekomentuosiu! Šypsena

nu del patkatu tai sutinku! bet del technikos tai nzn… salej kajp tik rejkia geresnes technikos… nu bent man tajp atrodo… mazhiau wietos apibegti…

sutinku su awdrelis… salej isties rejkia daugeu technikos pagrindu… Šypsena

Jooo Šypsena Antix mums butu neiperkamas legionierius Šypsena