Futboliuko palošimas Kaune

ash kajp tik nesiruoshiu niekam tarkuot per kojas ir uzh majkiu tampyt…! nes ir pats neturiu nej bucu nej apsaugu…!
shiap man buvo idomu suzhinot…

Jo jo losiam butinaiŠypsenatik nzn ar spesiu bet turbut spesiu ;]
reik tik is anksto uzsisakytŠypsenaJuokiasi

gerai gorki, bet butinai spek ir siaip visiems reikes koki treciadieni tixliai parashyt bus jie ar ne

turiu viena klausimeli gak kas gali tiksliau nupasakoti kur tas setas randasi?

shrnz nuimk nuo manes klaustuka, as atvaziuosiu Labas

Gerai, dabar kas nors parasykit tiksliai kur ten losiam ir kaip nuo centro iki ten nuvaziuoti… As dar gal atsivesiu pora draugu, tik nzn ar jie losNekaltas

siandien vakare tixliai pasiklausiu ir jums cia parashysiu tixlu adresa ir kaip iki ten nusigaut, o kas del draugu tai na reikes manau dvieju, bet tai veliau siek tiek cia derinsim, jei daugiau norinciu neatsiras

taigi, setas jau uzsakytas, kiekvienas turekit bent po 2lt nes valandos aiksteles nuoma 20lt kainuoja, na siaip galesim zaist kol kiti ateis ar kol nusibos, po to galesim i bariuka shaut kuris ten vietoje yra, o adresas yra Ukmerges 22 A

Mes kiekviena sekamdieni loshem futboliuka vakare sete. Galesim persimesti, kokia diena Cha chaCha chaCha cha

vel bangai kaip ir ishshukis metamas Kietas

Nu neishukis, bet sheip treniruotes pobudzhio, nes tie kurie loshia, patys bangieciai seni yra Cha chaCha chaCha cha

Galit mane brauk Sheshtadieni, varau i moletus su baidarem draskytis, taip kad neateisiu futboliuko Ne
Sorry Drovus

ateisiu pasziuret Cha cha per senas as jau su jaunimu begiot - veteranu paieskosiuCha cha

tiks ir veteranaiTaipGerai davai galetum ir tu sulosti, nes kaip matau chebros tikrai gali pritrukti…

nu va Nekaltas

tai atvaryk, ten juk nera ta aikstele kaip tikra fules aikste

Ash galeciau sestadieni, bet tiksliai nieko negaliu zhadet, man netoli ateisiu, jai ne tai nea, jieshkokit ko nors. Jai jau nerasit, paskutine akimirka zhiuresiu, galesiu ateiti. Beto ten zhmniu buna pasiulysit bet kam, sutiks loshti…

Tai davai travinam draugus ked prisijungtu palostiTaip As gal koki viena ir prikalbinsiu, bet tikru garantiju negaliu duoti Ne

tai uzsirashyk ir atvaryk, draugu tai paimti galima, na bet aisq reikia kiek is anksto zinot, o ne paskutine minute

man atrodo reix susitikt grupej zhmoniu prie kokio fontano ir visiems kartu nuvaryt iki to SETO…Nekaltas

P.S. kas nors fotika pasiims?