Fun story

Fun story

chia tai gali buti ish pripratimo.
vazhineji visalaika su mashina i kuria pili 95-ta o poto tenka pavazhiuti su mashina kur 98-tas pats taip pora kartu vos nesupainiojau

gedasas>
na… 95as ar 98as "nevelika beda"…
mano aute pagal manuala turi but 98-as ir ni-ni… galvoji as ji pilu? no.fu.ck.ing.way - 95-as ir psio!

Heheh, taigi rase spauda:
TV3 ziniu berniukas i nuliova VW Borka TDi 95-o pilna baka priliurlino Šypsena

Na man taip nutike nebuvo,taciau biciulio zmona i jo dizelini automobili pripyle benzino A-95

Kolega vokietis pasakojo:
atvaziuoja bicelis su mopedu i degalina ir ziuri pigesnio benzino, susirades paima pistoleta ir pila. Pro sali eina koloneles darbuotoja - ziuri issprogdines akis, prieina arciau:

  • Niekad nemaciau mobedo su dyzeliniu varikliu, cia gal naujas modelis koks.
  • tai kad cia ne dyzelinis, o paprastas dvitaktis variklis.
  • tai kodel ponas dyzelini kura pilate i savo mopeda?
    Zodziu, reikeljo viska ispilti laukan.
    man panasiai buvo, kai as pirma karta i Lenkija nuvaziavai ir savo GTE kadetukui Olej Napendovyj uzpaliau 7 Litrus, tai paskui, kai issiaiskinau dapyliau 98 benzo iki virsaus ir taip vaziavau toliau biski paciaudedamas. Lenkai kolegos juokesi, kad cia nieko tokio - pas juos benzinas anyway visada panasios kokybes, o be to variklis su ipurskimu labai panasus i dyzelini (ta prasme , kuro padavimo sistema)

jo…ir as buvau pripyles dyzelio,ten vievyje kur degaline yra.tai po to 98 ant virsaus ir iki fabijoniskiu prasiciaudejo…bet zagsejo visa kelia…