Frederic Beigbeder

Frederic Beigbeder

greitai greitai nusiperkat/pasiskolinat Frederico Beigbederio "99 frankus", ai velnias, dabar uždėjo 14.99 eurų. ir pasisakot savo nuomonę apie šitą knyga ČIA Šypsena
dar galit pasisakyt apie reklamą apskritai - išklausysiu Laimingas

gal jau yra skaičiusių?
kadangi aš objektyviai į tai žiūrėt negaliu, todėl noriu išgirst jūsų nuomonę.

tai tipo nera skaičiusių? ar nieks nebenori išreikšt savo nuomonės??

ko cia stebetis, abejoju ar tu skaitai knygas, kurias kiti skaito Liežuvis

nagi, ką norėjai tuo pasakyti?
greit sakai
dar pasakyk, kad aš knygų vapščie neskaitau…Piktas

beje, knyga jis isleido praejus pusmeciui, kai ji jau buvo atleide is "Y&R". vadinasi, truputi melagysteŠypsena

manau nelabai tikusi - tikejausi daugiau.
pradzia smaiksti, pabaiga - per daug tiesmukai neidomi.
vertinciau 3/5
uzteks?

beje, knyga jis isleido praejus pusmeciui, kai ji jau buvo atleide is "Y&R". vadinasi, truputi melagysteŠypsena

manau nelabai tikusi - tikejausi daugiau.
pradzia smaiksti, pabaiga - per daug tiesmukai neidomi.
vertinciau 3/5
uzteks?

[/quote]

užteks Šypsena nes pabaiga man irgi nepatiko. tiksliau - ji visai sugadino nuotaiką, kurią buvo sukūrus knyga.
o šiaip - na, ten tiesiog visa tiesa apie darbą reklamos agentūroj. tik tiek. daug ir nereikėjo tikėtis Šypsena man smalsu ir įdomu buvo skaityt tiek, kiek tai atitiko realybę.

užteks Šypsena nes pabaiga man irgi nepatiko. tiksliau - ji visai sugadino nuotaiką, kurią buvo sukūrus knyga.
o šiaip - na, ten tiesiog visa tiesa apie darbą reklamos agentūroj. tik tiek. daug ir nereikėjo tikėtis Šypsena man smalsu ir įdomu buvo skaityt tiek, kiek tai atitiko realybę.

[/quote]

daug kas realybes tikrai neatitiko.
klientai buna blogi, buna labai blogi, bet buna kitokie.
todel vienpusiskas vertinimas nera geras.
prastas tas paukstis, kuris savo lizda dergiaŠypsena

prastas tas paukstis, kuris savo lizda dergiaŠypsena

o va čia pritariu.
o šiaip - esą įvairių atvejų. nebūtinai jau tas paukštis ir prastas. ir taip - klientų būna visokių. tačiau 99.9% atitinka ten viskas. gal tu kitokioj agenūroj sėdi Šypsena

viskas priklauso nuo zmogaus poziurio.
jeigu esi arogantiskas mulkis, kuris kuria "genialias" idejas ir erziniesi, kad pasaulis to nesupranta, taigi nieko nuostabaus, kad gali aprasyti savo nesekmes gali tiktai taip.

klientas dirba savo darba, o reklamscikas turi ji itikinti, kad reklama atnes nauda.
jeigu jis to nesugeba padaryti - jo bedaŠypsena

cia labai tinka V.Pelevino mintis.
is "ciapajevo ir pustota"
"Jeigu as liepsiu generolui skraidyti nuo geleles prie geleles, o jis to nesugebes padaryti, kas bus kaltas - generolas ar as?" Šypsena

(sorry, netiksliai cituoju)

ok. nebekomentuosiu Šypsena kai pats įkrisi į šitą košę - pamatysi Šypsena nors ne visi pamato - pasidaro tokie pat aukos, kaip ir vartotojai. o juos aukomis padaro ne kas kitas kaip…etc etc Šypsena
ir vis tik yra žmonių, kurie nėra arogantiški mulkiais ir stengiasi kuo geriau atlikt savo darbą, ir daro tai genialiai, tačiau galvoja būtent taip. tik tiek, kad visiems reikia iš kažko pragyvent.
va. pasisakiau Laimingas

ai dar.
dar daug kas depends nuo agentūros, kurioj dirbi. čia tai tiesa.

genialumas - labai abstraktyvi savoka.
turbut del to didzioji dalis geniju mirsta nepripazintiŠypsena

pats tą sąvoką ir pavartojai Šypsena aš tik nusižiūrėjau.
gali apšaukti copywrite’o pažeidimu Laimingas

tenorėjau pasakyti, kad sunku būti genijumiŠypsena

Na į jūsų dialogą įsiterpsiu ir aš.
Skaičiau tą knygą, kaip sakoma, "prarijau". Patiko. Iki 5 gal netraukia, bet 3 irgi nerašyčiau.
Tiek to apie tuos sausus pažymius. Su tokiu žmogum kaip knygos autorius, bendraut nenorėčiau. Šlykštokas tipas, egoistas.
Bet…
Jis toks, koks yra. Jis knygoje nevaidina, o atkuria save. Jis išsilavinęs.
Nenoręčiau veltis į jūsų dialogą. Paminėsiu tik vieną dalyką, apie kurį jūs diskutavote. Sakėte, kad taip negali būti.
Žinoma, tai nėra kūrinio paskirtis – liudyti, buvo taip ar ne. Bet vis dėlto perskaičius šią knygą galiu pasakyti tvirtai – taip buvo. Aš tikiu nemeluojančiu autoriumi. Nes jis knygoje yra savimi.
Beje, įkišiu dar vieną savo trigrašį. Paskaitykite anksčiau Lietuvoje išleistą šio autoriaus knygą "Meilė trunka trejus metus".

ne tik skaitėm tą knygą Šypsenabet ir.
be to, aš sakiau ir sakysiu, kad tai tikra ir baisingai arti tiesos, taip kad Šypsena 4 - truputį atidžiau skaitykit m Šypsena
su autorium, vėlgi - pabendraut verta. kad ir koks jis dedasi knygoj - tai truputį poza.

nu, pleka, meile trunka trejus metus is viso arogancijos ir savimi zavejimosi virsuneŠypsena

sux.
gal tai ir poziuris i meile, bet labai jau subjektyvus.

beje, griztant prie 14,99…
tai mes kazkaip su kolega bendraudami priejome vieningos nuomones, kad F.Beigbedris gėjus nelaimingasŠypsena
nes joks normalus vyras apie moteris taip neparasytu.

parašytų dar ir kaip. jau skaičiau n kartų panašius parašymus. tiesa, Nejokių ten Nerašytojų, bet vis tik. ir ne gėjai vienok, o arogancijos ir tuštybės viršūnę pasiekę mulkiai.
šiandien aš pikta.
o dar ŠAtėnuose į 99 frankų temą :

http://www.culture.lt/satenai/?leid_id=656&kas=straipsnis&st_i
d=1872

na, gal ir ne gejus, bet kad jam sunku bendrauti su moterimis - faktas.
gal zmogu vaikysteje isprievartavo koks nors storas arabu sultonas, todel nuo to laiko jam prasidejo kokia nors frustracija ar kaip ten psichologai sako.
Šypsena

nepyk, saulute, diena tokia graziŠypsena

[quote]
lukius rašė:
parašytų dar ir kaip. jau skaičiau n kartų panašius parašymus. tiesa, Nejokių ten Nerašytojų, bet vis tik. ir ne gėjai vienok, o arogancijos ir tuštybės viršūnę pasiekę mulkiai.
šiandien aš pikta.
o dar ŠAtėnuose į 99 frankų temą :

http://www.culture.lt/satenai/?leid_id=656&kas=straipsnis&st_i
d=1872