Ford Probe vairuotojų klubelis

Ford Probe vairuotojų klubelis

Daug yra visokiu priestaringu nuomoniu apie probes is nuogirdu,bet tik tikri ju savininkai gali pasakyti,kaip yra istikruju Taip. Taigi visi,kas vairuojame probes,esame jomis patenkinti arba ne.Iskilo kazkokiu problemu,padekime vieni kitiems Apkabinimas.Kur pigesnes dalys,kur ju galima rasti,kur geriausia remontuoti ir t.t.Bus lengviau islaikyti siuos,nepigiai atsieinancius,erzilus Mirkt

Turiu 95m 2.5 V6 24v , bet padeti tau tikrai negaliu, neisivaizduoju kiek tau gali kainuoti, pabandyk i serviza nulekti ir klausk, tik ne i viena o kelis Mirkt

as irgi prisijungciau prie sito klubo Šypsena mano probs 2.2l turbo…

Labai prasom MirktKelintų metų masiniukas?Ar seniai jau turi?Tai kaip nuomonė apie probas?Ar turėjai jau problemų dėl gedimų?

labas tam taram as turejau proba… 93,m su 2,5 v6 doch ir ka manote as ja patenkintas, buvau ir dejau ant tu kurei sako kad nelaiko probu matorai. jei koks vienas zmogutis nusipirko proba nudrozta ir jam pabiro matoras tai nereiskia, kad jos visos tokios, siaip labai ekonomiska ji buvo mieste iki 12l 100km as manau kad normaliai, linkejimai visiems kas turi probas… sekmes

Turejau probe (94 m.), jokiu nusiskundimu + vienas nerealus navarotas - planuojant pernakvoti gamtoje, nereikia palapines - galines sedynes atverti i prieki ir vualia - per visa bagazine ir galine sedyne aerodromas Šypsena isbande ir draugai su senesnem Probem - veikia puikiai Gerai

Oba jėgelė Gerai Ilgiau kaip du metus turiu probą ir nežinojau Nekaltas Dėkui Mirkt

Uzrakins tuoj tema jusu.

Šypsena saunu kad atsiranda tokiu zmogeliuku kuriems patinka probai siaip jos yra super masinos kokias spalvas turite, mano tai sidabrine buvo su spoileriu grynas amerikonas su raudonom farom ir t,t

Maniškė juoda-labai nepraktiška,norėjau šviesesnės,bet deja tuo momentu neradau.

Sveiki Labas. Turėjau Probę, dabar jau ne, bet nieko blogo apie jas negaliu pasakyti, gera mašina, jas ir drožti galima Cha cha, tik laiku reikia prižiūrėti, viskas priklauso nuo žmogaus o ne nuo ženkliuko ant priekio ar variklio… na gal pakaba jų silpnoka, bet tai irgi vairavimo reikalas. Mano EX galite pamatyti dienoraštyje. Jei kils klausimukų apie senesnes probes galite klausti, stengiausi viską daryti pats.

klube klubo kurti gi negalima, taisykles yra!

Ford Probe GT 93m (88-92 modelis) 2.2 Turbo. Reikalingi 4 amortikai. Gal kas 100% zino ar tinka nuo mazda 626? O gal kas turi veikiancius su ride adjust… ar zino kur juos gali tvarkyti?

TIKRAI tinka, keičiau visus keturis, aišku sudėjau jau be raidadžiujsto