Fokiška kokIbė

Fokiška kokIbė

taigis, 1,5 metu, o pazaliavo ir nustojo degti numerio apsvietimas. Pakeite visa kevaliuka, dega GeraiNice, o as pykau ant 20+ metu senumo audi, kad ten jau nelabai nori degti lempečkos Cha chap.s. jokiu tarpiniu, nieko nėra, viskas atvira Gerai va iki ko prieini, kai pradedi su toi toi konkuruot Juokiasi

darbas dave dzesika drozt?

Mano šių dienų istorija. Pastoviai metė, kad trūksta langų skysčio. Nuvežiau - pakeitė dačiką. Neberodė, kad trūksta, - pastoviai neberodė, net kai ko nėra išvis Cha cha Susinervinau, vežu pas atstovą vėl. Pakrapšto galvą - sako, bakelis blogas! Aš - Apsvaigęs Sakau, darykit, ką norit - svarbu sutvarkot. Pakeičia bakelį - sako viskas veikia Cha cha Važiuoju į Klaipėdą, tas bakelis skysčio pasibaigė net nesumiauksėjęs, kad baiginėjasi Cha cha Vėl susinervinu - vakar vėl varau pas atstovą. Atstovas vėl pakeičia dačiką (lyg ir) - kas juokingiausia, rezultato jokio vėl Cha cha Jei per tris kartus nesutvarkė, tai… Minčių protingų yra? Cha cha

presteja.lt/pleveles_files/tyvek.14.jpgtarpines pats pasigamink Cha cha

Auri, masina pradejo byret akivaizdziai, acikratyk Taip

blia…idomiai Auri Cha cha…jei man vonioje maisytuvas kiauras,tai tipo santechnikas man pacia vonia keistu? Valio Cha cha

Bakelio keitimą jau patys pasakė, kad kompensuos per ateinantį aptarnavimą Cha cha

ai jo…ir as apie fokiska kokIbe Cha cha…pasikeiciau lauko temp.davikli…o ten vel -40 Apkabinimas Juokiasi…tada nebepatingejau,nusinesiau kusackes iki fau,nukirpau laida su visa fyske,issiardziau,perlitavau laidelius,uzmoviau termo kembrika,uzsildziau,sulitavau laidelius…viskas ok…dabar turiu 3vnt veikianciu temp davikliu Juokiasi Gerai

nu as visai paimciau tokia jetta, manau visai prikolnai vaziuojai, nekazka blogiau nei koks e60 520i. Ir sanaudos geresnes butu, ir trauka visai nieko, ir, kas svarbiausiai, aptarnavimai daug pigesni… TIk vaziavimas nekazka turbut ji Šypsena…Matai, o kazkam duoda darbui drozt, o kiti dar 5m tures laukt, kol uz paskutinius ipirks tokia Šypsena)

aga…is norfos riwa detaliu pagaminta jedra geriau vaziuos nei e60 Cha cha… ps.po 5metu is jos nieko neliks,tiksliau nebus ka pirkt Cha chauz paskutinius

O as neimciau. Balta spalva minusas iskart demesi atkreipia ten visu zmoniu(liudininku) ir kriminalistu. Ir siaip su tokiu motoru sunkiai eitu pabegt nuo mentu ar pasenieciu.

Rafi, nu tu retkarčiais kai skelsi mintį - tai net pasėdėti ir pagalvoti reikia Apsvaigęs…važiuoja neblogiau…važiavimas nekažką… Cha cha

pabegciau ir su 0.5motoru nuo mentu ir pasenieciu…isitaisai gale virs bakelio ismetimo pusle su salerke,jei mentai vejasi,atsuki kraniuka,kad is pusles varytu salerke i duslintuva,bus dumu uzsklanda nereali,tada patrauki kita droseli,kuris atsakingas uz ismetima situ upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1e/Caltrop.jpg/2 20px-Caltrop.jpg nebutinai tas variklis agromnas…galva seniuk svarbu,galva Gerai

o dar bl dr maike draskesi, kad tikrai daviklis Cha cha

kur dingo akecios? Cha cha

doktors man apklausa ausros alejoj 19, jei kas galesi atvezt cizu bloka ir pagalve? nelabai pazystamu yra siauliuos.

Susikroviau 18 ratus vakar ant audi,tai eina nh,neimanoma tiesiai vaziuot is posukiu Cha cha kaip karve ant ledo,bet man patikti Taip Linksmybės Cha cha

doktors tu cia apie akecias istrynei? ziuriu nebera ar operai dirba Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi