Float tuba. Ar nieko?


Float tuba. Ar nieko?

Gal kas pasidalintu patirtimi plaukiojant tubomis? Esu tik karta ja ismegines ezere. Ezere visai nieko, tik daug darbuotis kojomis reikia, o upese bijau.

gerai tuba, ypac su irklais, normaliais ventiliais ir is patikimo valtinio pvc Gerai Kietasanglerboard.de/board/showthread.php?t=130384

o kokia kaina? plius kelnės ? nebus pilnavertės valčikės kaina? Idėja Apakęs

450 Lt mokejau + 120 Lt uz lastus.

OT: gal kas patars, kur Klaipėdoje nupirkti rūkyto ungurio? reiktų didesnio, “proginio”… brūkštelkit čia ar asmeninę žinutę.

Pas mane tai toks ;google.lt/imgres?um=1&hl=lt&sa=N&biw=1402&bih=654&tbm=isch& tbnid=2oHQp0QYFVRaaM:&imgrefurl=http://www.flyfishingdiscounter.com/in dex.php%3Fmain_page%3Dproduct_info%26cPath%3D134_136%26products_id%3D5 21&docid=efojqyNRL_lX-M&imgurl=http://www.flyfishingdiscounter.com/ima ges/coloradoxt.jpg&w=2100&h=1400&ei=HRQhUPHUDcfdsgbcl4GIBw&zoom=1&iact =hc&vpx=537&vpy=312&dur=2922&hovh=183&hovw=275&tx=161&ty=133&sig=10836 3846362371629485&page=1&tbnh=122&tbnw=183&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r :8,s:0,i:95 Nereikia nei lastu nei bridkelniu Gerai

Patarimas unguriu megejams, na pamegink pasigauti pats ir isrukyt bus tikrai simta kart skanesnis uz pirkta.

Dusy, kam jis reikalingas? nes kainos ju kaip valciu

As su juo spiningauju. Man jis zymiai patogesnis. Mazesnis svoris, Lengviau transportuoti, vikresnis ant vandens,surenku ir isardau trigubai greiciau nei iprasta valti. Na aisku dar cia skonio reikalas, bet as pardaviau valty ir isigyjau sita pontona.

maciau vienas varikli net benzinuka buvo pasikabines ant tokio, bet per bangas jauciu nekas? Šypsena

kad tik viena karta per bangas ir papuoliau ja ismeginti ezere. Ezere nieko, o upeje… prisiklausiau visokiu istoriju ir bijau upe pasileisti. Dabar galvoju reikia man jos ar ne… Parduoti, neparduoti… Jau metus pragulejo ant spintos nenaudojama.

o ko bijot???

vieni sako, kad kojas galima susilauzyti upeje, kiti sako, kad labai pavojinga po nuvirtusiu medziu atsidurti, atseit nespetum islysti

Nekaltas

o dar kiti uzsiinkaruoja viduryje upes dviese su tubomis vienas salia kito, prigeria arielkos, pasileidzia ir nieko… tik paskui i kranta nesugeba patys is tubos islipti Juokiasi. Bet svarbiausia kirsliai pintinese tikrai buna vieni didziausiu Nekaltas

su tuba zjbs ant siausiako, pliosuose, gyliuose, an letos tiagos, zjbs praplaukt ilgesni ruoza, issinagrinet upe, sapalaut zjbs, salaciaut uzplaukus, lydekas galu gale tarp zoliu… neparduok Mirkt

Nekaltas Dekui, Fed Apkabinimas, apmastysiu dar

justit ir IRVIS, tiagi jus nesusisnekat… Vienas apie motorus ant pontoono, kitas apie upes baime su float tuba, bet suplaket viska i kruva. Cha cha

Gavosi motorine tuba Cha cha