Filosofijos studijos

Filosofijos studijos

Tiesiog norejau pasidometi, ar yra cia zmoniu studijuojanciu filosofija?Nekaltas…Zadu siemet ten stoti, bet kadangi susiduriu su gan priestaringomis nuomonemis del mano sio pasirinkimo, noriu pasidometi, negi jau ten taip blogai ir ateities perspektyvu jokiu nera, kaip man bando nupiesti zmones, su tuo visiskai nesusidure?..Šypsena…Drisciau abejoti…Flirtas, bet visgi, gal kas studijuoja…?Laimingas

Na as tai ne bet mane irgi dominaŠypsena

pora klausimeliu:

1. kiek zmoniu priima i filosofija kasmet
  2. kaip isivaizduoji kur mazdaug realistiskai dirbsi po filosofijos studiju
  1. Kiek zmoniu priema, tikrai nepasakysiu tikslaus skaiciaus, bet VU manau apie 30-40
  2. Studijuojant filosofija tikrai atsiveria placios galimybes uzsienyjeNekaltas, baigus galiu dirbti kad ir destytoja, bet visgi, mano mokymas neapsiribos vien 4 metais folosofijoje, as galiu pilnai +2 metus rinktis zurnalistika(galeciau rasyti straipsnius), as galiu rinktis +2 metus psichologija ir tai manau nera vieninteles galimybes, tiesiog reikia noro ir pastanguŠypsena Na negalime visi sustoti i ekonomikas ir teisesMirkt…tiesiog man idomi ten besimokanciu zmoniu nuomoneFlirtas

aisk visi neturi i ekonomika stoti.
Na bet studijos Lt ar uzsienyje kada nors baigsis ir reiks ieskotis darbo.
Teko su vienu danu bendrauti del profesiju pasirinkimo. Na pav buvo baisi banga stoti i psicoligija. Ir ejo zmones su romantinem idejom pazinti save ir kitus… na o baigus studijas - pora i doktorantura, pora rasyti straipsniu o visi like 36 i mokyklas dusintis su sunkiais paaugliaisApakęs
As tik noriu pasiulyti realistiskai isivaizduoti kuo tu galetum uzsiimti baigus mokslus.
O kad mokytis bus idomu tai cia aisku
Gėlė

Na matai…gyvenimas jau toks dalykasNekaltas…niekada nezinosi, kaip jis pasisuks ir ka man teks daryti…Flirtas…gal tapsiu kokia mokslu daktareBaisu…o gal namu seimininkeApakęs…o gal net…ui, baisu prognozuotiFlirtas…na bet vistiek didelis aciu uz bandyma patartiLūpos

na as tai ten ir istojau … i VU Šypsena tikekmes bus idomu

as neistojau cia Nebet mano 2 klaiokes istojo. manau tai labai idomus mokslas Gerai

Mano balas i VDU filosofija buvo 26,87. Neistojau.

kiek teko girdet mirke ir cia bangoj tai visu klasiokes ten tik stoja ir stoja, o sutikt tai nei vieno(-s) neteko Cha cha bishki gaila …