fhsk

fhsk

čia ta žvaigždutė ant spenelio ir neskustos pažastys stilinga ar kas?

gal as cia del mergiotes pvz dejau. be to tu man niekada neirodytum kad nuotrauku objektai nuotraukose idetose pries tai yra stilingi, taip kad savo pavasarini morciu nukreipt prasom ne i mane. Šypsena

lewai.

super raaarrr Valio

fu fu ;D

ne ne ne

Blogai

man tai px kad jus cia renkat perlus dedami emotikoninius liuxus ir ne liuxus arba vienskiemenius zodzius, geriau parasykit kodel taip manot.

Pavargęs

Visupirma, vyrukas yra … Nu nepapasakosiu gi KOKS FAINS, antra, mergina tai turi bliuskike nerealia o ta zvaigzdute Drovus nu ji viso stiliaus Akcents,taip kad vo Gerai vo Gerai ir darkarta vo Gerai Girtas

JO! tu gali but dizaineris,be kalbu!

kazkokia rusiska fotke

jau tirkai primena rusiskus muzikos klipus Veee

lietuviski turbut labai geri klipai?

ta merga tai neypatinga,bet vyrukas uuuUu! tik ta pazastis nelabai tinka cia Juokiasi

mergaitė nelabai. Rimtai primena ruselką. O vyrukas tai muomuo Apkabinimas Bet šiaip nuotrauka graži.

ruuusaai Cha chaD eiktu sau,to tai dar nesitikejau,tikrai emsy nuotrauka

nuuu,klausyk mes gal pasenom kad nepastebjom ka…;o ta merga tai tikrai rusiskai atrodo (voku seseliai cystai ruski stail). ne nu mane tai bicas pakerejo ka zinau.;D

tai va kame beda,bichas pakerejo ir i mergaina neuzneshem demesio… nu buna buna nelaimiu gi… Cha cha ir rusai zmones gi Cha cha