fetišizmas

fetišizmas

Ar pazystate tokiu zmoniu,o gal jie jusu mylimieji?ar kyla kokiu problemu?

Kiekvienas zhmogus yra kazhkiektai fetishistas.
Šypsena Šypsena Šypsena

Būūūtent.

Ir tai niekam nemaiso, nebent jis pradetu vaiksciot su mano pedkelnem i darba Cha cha Cha cha Cha cha

Gerai Gerai Gerai

O ka jie dar ir devi priesingos lyties rubus ir nuo to jaucia malonuma?Ir is vis ar tai normalu?

Matyt tai nera labai normalu jei yra isskirtas atskiras terminas seskologijoje

Nu nezinau, bet kazkas cia supainiojo fetisistus su transvestitais. Fetisistai yra tokie zmones, kurie dievina kazkoki viena dalyka. PVZ, mergina kuriai patinka ne vyrukas, o tik jo kelnaites ir apskritai, ji alpsta nuo vyisku kelnaiciu yra fetisiste. Vaikinukui patinka mergiotes kurios vaiksto ant itin aukstu kablu. Teisingiau, jam vien nuo tu kablu vaizdo pasidaro neramu, ar niekas nemato jo stajako. Va toks vyrukas yra fetisistas. Fetisistai nevaiksto apsirenge kitos lyties rubais. Nepainiokite.
Dar vienas pavyzdys. Tulas Elvis Presley dievino mergiotes ir merginas su baltomis kojinaitemis. Sako, varydavo programa suaugusiems ti su tokiomis. Fetisistas, ne kitaip.
Paskaita baigta, galit eit namo.

Jecira: vaginalinis irgi turi ackira termina. Ir oralinis. Ir analinis Cha cha
Tik nesakyk kad visa tai nenormalu Aš nekaltas

o del tu kojiniu… jei man patinka grazhus triusikeliai tai dar nereishkia kad nepatinka tai kas po jais Šypsena Ir jei man merga su marshkineliais labiau patinka negu merga su paponeshiu tai ka ash jau fetishistas? nu nifiga sibe Apakęs

zlo>> nesinervyk, tu nefetishistas. Va jei sakytum, kad patinka TIK trusikeliai arba TIK marshkineliai, ir tu juos slapta vagi, kaupi, kolekcionuoji - tada tamsta esate fetisistas. Fetishas - negyvas daiktas, kuris yra kaip garbinimo objektas sukeliantis pasitenkinima. Zinoma, kad kai kurie zmogiukai kaupia merginu, su kuriomis permiegojo, kelnaites. Va cia tai fetisistai for real.
Cia aisku nemoksliskai parasiau, bet manau, kad minti pagavot.

man panashiau kad tie kolekcionuotojai labiau linke rinkti trofejus ir jauchia moralini pasitenkinima zhinodami kad turi pilna stalchiu kelnaichiu Cha cha Ty permiegojus su kuo nors tos kelnaites kaip ir nivpadlu nebereikalingos butu mano nuomone… ty ne pachios kelnaites o atsiminimai apie tai kaip jos igytos juos turetu uzhvedinet.

vieni renka del atsiminim, kiti del paciu kelnaiciu. Japonijoj, pavyzdziui, yra spec. parduotuves fetisistams. Ten galima isigyti ne tik nesiotu ir neskalbtu kalnaiciu, bet ir slapimo, nagu, plauku ir kito brudo. (tuoj vemsiu) Prie prekes pridedama visa tai vardan fetisizmo paaukojusios merginos nuotrauka. Apakęs

wow
ApakęsApakęsApakęs

Tai nejaugi ju pats zmogus visai,visai nedomina?,tai koki jie tada veda lytini gyvenima?,ir aciu Cures uz paskaita,tauAlus

Cha cha

Fetishas JEGA. Man labai patinka kai drauge ryte i lova atnesa kava tik su mano marskiniais… Nors patogiau butu su naktiniais.

Bet tau turbut patinka tavo drauge,o ne tavo marskiniai

Su marskiniais labiau , nei visai be nieko Šypsena).

O ka daryti tiems,kuriems patinka tik marskiniai?