feliz navidad!


feliz navidad!

And Happy New Year

cia kudasius helou…vat siaip tai ash transformuojuos y fyfa nes sventes Šypsena Nekaltas Flirtasvisokia fyfore dbr… skaniu kuciu Niam niam Mirkt

Liepa* ~ nu ka cia gali zinot gal del kokiu nors aplinkybiu nauju nesulauksiu;D tpsu;D

grazi tu :>> ir siaip kul :]ir atsiblokuok anketa Liežuvis

Cha cha

smalkė ~ na ash gryshiu tik truputy kitkokiu pavidalu(v…tiesiog buvo enmaloniu yvykiu leidau aprimt Šypsenao man tai tu grazi, gausokai tayp Flirtasrrrrr Flirtas;C-

intheend~ ka…bunam fyfos nu;D

lauksiu :>>>> spejau pasiilgt

jo an gryshiu su griausmais visokiais;D dekui ash ir truputy pasilgau su pointieciais bendraut…vos ne kaip sheima patape buvo kazkuriuo metu;C;H~bet taves ypatingai taip…ir dar aciu;*gausokai, uz tai kad graziai cia parasei;Droudona:}

aha. as sian ir taip pagalvojau, kad ten visaip jauku ir sava pasidare ;>>> nu taip fun ;>>> lauksim griausmu

Tikiuosi rast tave po eglute… ;]]

smalkė~ aaa…o tu kokia idomi Šypsenajo, zinai ten kazkaip pripranti ir tie zmones…shneki kaip su senais pazistamais, nors ne vieno gyvo nemaciau, pasilgau rimtai blemba;C.manou reikes data spartinti gryzimo;Do tau tai fenks labai:@-

dstone ~…tada tau reikia mano klono;Dkaledos stebuklu metas ka gali zinot;D;C

man net labai patiko Gėlė

podo ~ kodel;D…na tada as tai labai dekoju Šypsena

Grozis :]

Someone*Else~fenkju dear;C

dėkui už palinksėjimus, o tau linkiu daba nusikabyt kokį kietą bakūriuką ir eit šokti ;D

Jo, dabar ir aš pritariu šiai bangiečio nuomonei.