f'eD atspėk kokia upė?

Zalesa Nekaltas

Ne na nejau nežinot paprastos nusiaubtos upėtakinės upės Cha chaDaugiau užuominu ant kranto yra soliuaks gali sėdėti ir grožėtis ir klausytis čiurlenančio vandens. Pakilus aukščiau upės dugnas smėmėltas privirtę juodalksniu tėkmė lėtesnė. Beje prieš įtekant į kitą upę per ją eina medinis tiltas, galiam su auto pravažiuoti. Tūsas netoliese yra paprastos kūdros. JuokiasiDėl mano mokslų tai jie sekasi *pimp…*ovai, Liūdnas matyt permažai žvejoju. Drovus

nu tai maliavanka, arba saidė pagal aprašymą. vaikystėje ten rakus rinkau. dukštai gal siauroka. dar gali sudervė būti. bet ten panašios vietos nefiksvau.

Taurupis?

NeO apie Grūdą esat ką nors girdėję? Cha cha Beje skrobloj esat ką nors pagavę? Nekaltas

Gruda nuo Vln 130km Cha cha is truputi varinio vandens buvo galima numanyt. o beveik visam Skrobluj nevalia zuvaut Ne

Skrobloj nušalau koajs bebraidydas dugnas nestabilus ir gyvybės su uodegom ten nulis… Merkys tai žolėm visokiom apžėlęs ir patvinęs buva tai tik ešeriuką ten nutvėriau. Juokiasi

nereik rudeni basom braidyt

Jo, heksogenas pats mus suklaidinai, paškustva tu. Lt mastais, ne per toliausiai tai kokiu iki 50 km.

Na netoli jau kaip upėtaksitams tai norma. Juokiasi P.s. ten braidžiau vidurvasarį tai grūdoj 4h išbraidžius nieko a skrobloj po dešimties minyčių nepajauti kai pats išlipi krantan. P.s.s. kadangi čia jūsų teretorinia ivandenįs tai turėjot nesunkiai atpažinti. Cha cha

tik ne skrobla, o skroblus

heksogenai, skrobluje negalima zvejot Ne

man dzin galima negalima kadangi ten buvau uždarytas kuriam laiku itai visur įmerkiau kur galėjau. Cha cha Beto pravertė ma nta žvejyba skrobluj praktikos metu…